Strony (11):    1 2 3 4 5 ... 11   
Rado   11-07-2014, 10:24
#11
Jechałby, może i nie sam ...
Zwłaszcza to mnie przekonuje:
JuraS napisał(a):W Sandomierzu jest też dużo do zobaczenia
Aż wstyd się przyznać, ale nigdy nie byłem w "San Domingo" - tylko przejazdem :-(

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Meritok   11-07-2014, 12:29
#12
Rado napisał(a):Jechałby, może i nie sam ...
Zwłaszcza to mnie przekonuje:
JuraS napisał(a):W Sandomierzu jest też dużo do zobaczenia
Aż wstyd się przyznać, ale nigdy nie byłem w "San Domingo" - tylko przejazdem :-(

To jest nas dwóch ja też zawsze przejazdem, i dlatego jeżeli dojdę do porozumienia z najbliższymi to jadę.
danidani   11-07-2014, 21:19
#13
Pytanie zasadnicze - jakie tempo? Jaki planowany czas przejazdu?

Get the [ekhmm] out of my kitchen !!
G. Ramsay
Mariobiker   11-07-2014, 21:26
#14
danidani napisał(a):Pytanie zasadnicze - jakie tempo?
Zacier do zarzygu ;-) To oczywiście żart. Na ustawkach Jurasa zawsze jest relaks :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
holden   11-07-2014, 22:11
#15
danidani napisał(a):Pytanie zasadnicze - jakie tempo? Jaki planowany czas przejazdu?
Ja słyszałem że chłopaki piłują do odcięcia. Dopóki ktoś na blackoucie nie liźnie koła poprzedzającego lądując w rowie to nie ma postoju ;-)

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Jurek S   11-07-2014, 22:22
#16
holden napisał(a):
danidani napisał(a):Pytanie zasadnicze - jakie tempo? Jaki planowany czas przejazdu?
Ja słyszałem że chłopaki piłują do odcięcia. Dopóki ktoś na blackoucie nie liźnie koła poprzedzającego lądując w rowie to nie ma postoju ;-)
I to jest właśnie nowe znaczenie słowa "relaks" :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
JuraS   11-07-2014, 22:26
#17
holden napisał(a):Ja słyszałem że chłopaki piłują do odcięcia
W zasadzie tak jest :-> .Z tym ,że to takie fajne dziewczyny piłują do odcięcia :-P .

Pozdrawiam,
Jurek
damian.s   11-07-2014, 22:43
#18
Ja jadę rekreacyjnie, jak ktoś ma ochotę inaczej to proszę bardzo, ale nikogo nie będę gonił, ani nikogo nie będę szukał jeśli odłączył się ze względedu na prędkość. Dystans jest podany i oczekuje osób na starcie które są świadome dystansu. Tyle w temacie :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
adr   11-07-2014, 22:44
#19
Jaki koszt szynobusa?
JuraS   11-07-2014, 22:56
#20
damian.s napisał(a):Ja jadę rekreacyjnie, jak ktoś ma ochotę inaczej to proszę bardzo, ale nikogo nie będę gonił, ani nikogo nie będę szukał jeśli odłączył się ze względedu na prędkość
Ależ Damianq ,nie denerwuj się ,proszę :-> .Wiadomo przecież ,że prąd odcina chłopakom,ale dziewczyny muszą poczekać na najbliższym skrzyżowaniu :-P .

Pozdrawiam,
Jurek
Strony (11):    1 2 3 4 5 ... 11   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.