Strony (6): 1 2 3 4 5 6   
Karola   03-05-2009, 21:21
#1
Może wybralibyśmy sie któregoś pięknego dnie na kajakiSmile Dzisiaj rozmawiał z Panem, który organizuje spływ po Wieprzu. Koszt takiej imprezy to 30 zł za cały dzień wypożyczenia sprzętu. Czwórka chętnych już jest - Magda, Paweł, Michał i Ja. Miałby ktoś ochotę na taką zabawę?
Jurek S   04-05-2009, 09:24
#2
Wpadliscie na ten pomysł po wczorajszych przygodach? :mrgreen:
Zestaw idealny do mokrej kąpieli. A kajaki będą jedynki czy dwójki? No i oczywiście tratwy ratunkowe :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Seb   14-06-2009, 02:38
#3
Witam.
Czy chodzi o spływ kajakowy w Zwierzyńcu?
Jeśli tak to polecam jak najbardziej bo zabawa na kajakach jest świetna.
Kilka razy urządzałem ze znajomymi takie spływy, zawsze była super zabawa i kupa śmiechu.Kajaki to są dwójki i wbrew pozorom dość trudno jest na takim kajaku się wywrócić podstawą jest by nie panikować w razie kłopotów i zachować zimną krew ;-)
Zwirek   14-06-2009, 06:03
#4
ja i moja kobieta na 90% też, tj jak dojdzie do ustalania konkretnego terminu to będę mógł to potwierdzić ;-)

edit: a dojazd robimy rowerem, czy blaszakami jakimiś?

[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
qavtan   14-06-2009, 08:26
#5
Jeśli o kajaki chodzi to ja polecam: http://www.ktrkontra.pl to jest strona klubu, a tu jest blog kolegi, który pływa często http://blog.kajak.org.pl/glosznadbystrzycy/ opisy ze zdjęciami, polecam Smile
żabol   15-06-2009, 11:28
#6
I ja bym chciała z Wami. Tylko to zależy od daty i godziny, bo jeszcze nie wiem w jakich godzinach będę się stażować. Jeśli rowerami, to trzeba chyba uprzedzić wypożyczalnię żeby nam popilnowali. I nie straszcie wywrotkami, bo się boję głębokiej wody, a w kajaku siedziałam tylko 2 razy w życiu :-P
Karola   15-06-2009, 11:38
#7
Widzę wątek kajakowy po miesiącu odżył na nowo :mrgreen: Z kajakami jest tylko mały problem bo tu bardzo ważna jest pogoda (o ile w deszcze mogę pedałować to nie bardzo chce mi się pływać) a tak jak wiemy ostatnio nie może się zdecydować.
Dlatego bardzo wstępnie proponuje termin 28 czerwca (niedziela).
A tu jest link z propozycją wypożyczenia kajaków:
http://www.tomikajaki.vizz.pl/home.html
KermitOZ   15-06-2009, 11:58
#8
Karola napisał(a):proponuje termin 28 czerwca (niedziela)
To data Mazovii lubelskiej Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Karola   15-06-2009, 12:33
#9
KermitOZ napisał(a):To data Mazovii lubelskiej Smile
Zapomniałam.
Kolejny weekend to juz lipiec ale - 4 lipca to wyjazd do Chełma a 5 lipca to Świeto Roweru w Lubartowie więc może 11 lub 12 lipca?
Coś mi się wydaje, że na kajaki to pojedziemy w zimie :mrgreen:
szymek_sq   15-06-2009, 13:01
#10
polecam kontre. Mogę dać namiar na brata Szymka ( który rządzi kontrą) - Radka. Może zorganizować spływ i przewóz kajaków w dowolne miejsce. Koszt to 30 zł za kajak za dzień. Jestem mało doświadczony (2 spływy za sobą) ale mogę udzielić paru rad które na pewno pomogą.

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Strony (6): 1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.