Strony (27):    1 ... 23 24 25 26 27   
Mariobiker   29-07-2015, 02:44
Janeczku, świetne fotki. Przynajmniej nie nudziłem się w pracy ;-)

https://plus.google.com/photos/+JanSawi ... 2333811704 Zagadka bardzo łatwa :mrgreen: Katka po prawej (poznałem po yyyyyy czerwonych piastach ;-) )

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Rado   29-07-2015, 08:09
Ja akurat zgadłem po siodełku ... :oops:
Krzysiek/Eliza ma niebieskie :lol: :lol:

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
JuraS   30-07-2015, 00:02
Yanq napisał/a :]No i przyszła wiekopomna chwila :-P
Właściwie należało tego oczekiwać.ale rzeczywistość przekroczyła najśmielsze oczekiwania.Gratulacje Yanq,zdjęcia są FENOMENALNE ;-)
Yanq napisał/a :
Tyle na teraz - czas zaplanować nową wyprawę sakwiarską. Taki sposób podróżowania rowerem chyba najbardziej mi odpowiada 8-)
Yanq,doskonale wywiązałeś się z zadania,okrzepłeś :-> ,czas na nowe wyzwania.Jeżeli powrócę do formy ,to jadę :!:
Yanq napisał(a):Jurek - Ty to wszystko wymyśliłeś i zaplanowałeś. Nie wiem czy wiesz ale cały czas byłeś na tej wyprawie kierownikiem tyle, że jakby na obczyźnie więc z całego serca dzięki!!!
Wiem Yanq i bardzo Wam dziękuję za te wzruszające sms-y,cytuję z pamięci:
"w tej chwili siedzimy całą ekipą na plaży i pijemy kolejkę za Ciebie ,jesteś przecież z nami",
"cały czas wieziemy cię w serduchach.., nawet miejscówkę trzymam ci obok siebie,bo przecież jak zwykle jedziesz obok",
"Ty i tak jedziesz z nami, a po naszych wieczornych melanżach będziesz zdrów jak ryba"

Bardzo dziękuję Drodzy Przyjaciele i cieszę się ,ze Wielka Wyprawa zakończyła się sukcesem, a obie grupy osiągnęły zamierzone cele :-D :!:

Pozdrawiam,
Jurek
aqu   30-07-2015, 19:06
Widze że jechaliście też trasą Green Velo. Podobno budowa ma być zakończona w 2015. Jak to wyglądało w realu?

Pozdro

Pozdrawiam
Mariobiker   30-07-2015, 19:29
aqu napisał(a):Podobno budowa ma być zakończona w 2015
Taki mają plan ale jakoś czarno to widzę. http://greenvelo.pl/pl/interaktywna_mapa_szlaku/

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Yanq   04-08-2015, 22:10
Mam pytanie do wracających z nami pociągiem - może zauważyliście czy miałem wtedy moją cudną latareczkę albo co z nią zrobiłem? Cholera nie mogę jej nigdzie znaleźć już od dłuższego czasu i chyba straciłem nadzieję, że się znajdzie.
No ale jak to mówią: "Jest wojna - to muszą ginąć..."

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
damian.s   06-08-2015, 10:54
Uwaga, mam ogloszenie :-) Jako ze czesc grupy nie byla przy latarniach w Sopocie i Gdansku, to ma te latarnie niezaliczone. W zwiazku z powyzszym moge zainteresowanym odsprzedac zdjecia z tych latarni - zdjecia oczywiscie w pomaranczowej koszulce RL :-) Wystarczy tylko podmienic twarz w fotoszopie ;-) Oferty wraz z zalacznikami prosze kierowac na PW. Tylko powazne propozycje :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Yanq   06-08-2015, 21:37
Tylko malutka część tam nie była - nie jestem zainteresowany :-P

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
darist   06-08-2015, 22:04
damian.s napisał(a):Oferty wraz z zalacznikami prosze kierowac na PW. Tylko powazne propozycje

Bardzo przepraszam Wszystkich ale to chyba moja wina.
Niechcący namówiłem Damiana na większy telewizor, przy którym rozmawialiśmy...

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
JuraS   06-08-2015, 22:48
damian.s napisał(a):Jako ze część grupy nie była przy latarniach w Sopocie i Gdańsku, to ma te latarnie niezaliczone. W zwiazku z powyższym mogę zainteresowanym odsprzedać zdjęcia z tych latarni - zdjęcia oczywiście w pomarańczowej koszulce RL
Nie chciałem wierzyć ,to plotki myślałem i mówiłem wszystkim ,to nieprawda, to nędzne pomówienia :roll: .A jednak Confusedhock: :!: Sprawa się rypła,zamiast na priv powyższy komunikat poszedł na ogólne forum :-P To potworne ,wszystkie ustawki zaliczone przez Damianka przez ostatnie trzy lata muszą zostać uznane za niebyłe :lol: :mrgreen:.

Pozdrawiam,
Jurek
Strony (27):    1 ... 23 24 25 26 27   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.