Strony (22):    1 ... 17 18 19 20 21 22   
pik   15-04-2016, 00:12
Nie rozumiem, o co chodzi z tym grillem? Skoro ognisko, to jest ogień, gorąco, a grill daje coś podobnego, tylko znacznie mniej....Niedawno znakomite kurczaki zrobiłem na ognisku (nie pierwszy i ie ostatni raz)...
Do zobaczenia na Roztoczu.
Piotrek
michalbrodowski   15-04-2016, 00:27
To ja pogrilluję kurczaka na ognisku z pik-iem Smile Do zobaczenia już za chwilę!

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
szymek_sq   15-04-2016, 03:44
Do zobaczenia !

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
mraugorzata   17-04-2016, 21:46
A ja się wpiszę tutaj ;-)
Na razie krótko: dzięki!
Jutro coś więcej.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Lech   17-04-2016, 22:07
Impreza wielce udana. Dzięki! Mariuszu za organizację i poprowadzenie przez pola i lasy okolic Lubyczy Królewskiej. Całej wesołej gromadce za towarzystwo :-D Więcej takich imprez!

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
damian.s   17-04-2016, 22:33
Dzięki wszystkim za wspólne rowerowanie :-)

Trochę zdjęć ode mnie: https://goo.gl/photos/FwaDsym2ZSfuiHCg7

[Obrazek: button-1421-black.png]
mraugorzata   18-04-2016, 09:00
Ponieważ trochę się już ogarnęłam i odpoczęłam, to czas napisać więcej ;-)
Roztocze Wiosną 2016 okazało się kolejną niesamowicie kształcącą i rozwijającą imprezą. Dowiedziałam się m.in. o:
- alternatywnym zastosowaniu biletu
- jak sprawdzić luzy na sterach :->
- że jak bębenek nie cyka, to niekoniecznie oznacza to, że producent tak chciał, tylko że czas najwyższy odwiedzić serwis Confusedhock:
- jak mogą czuć się imigranci :mrgreen:

Dzięki wszystkim za towarzystwo i wspólną zabawę.
Organizatorom za ognisko i pyszną zupę ;-)
Marioxowi za prowadzenie trasy przez jakąś godzinę w sobotę rano i potem sobotnie popołudnie i oraz całą niedzielę.
Katce za transport mnie i za problemy z kołem, dzięki czemu nie wpakowałam się w największe błoto w swoim życiu.
Mareckiemu za przetransportowanie mojego roweru.
Marzy za transport mojego kasku, okularów i rękawiczek :-> (podziękowania dla Michała za to, że ten kask zauważył, bo ja zauważyłam jego brak daleko za Tomaszowem Lubelskim).

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
truskafka   18-04-2016, 10:37
Wpisałam się w innym wątku a tu zostawię link do fotek

Roztoczanie! Dokładnie się pooglądajcie, bo ja właśnie utajonego krwiopijcę znalazłam na sobie. Krzaków i traw nie brakowało a wiec okazji do darmowego żarcia też.

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
wjck   18-04-2016, 10:51
Podziękowania dla wszystkich ;-)
Zwłaszcza Kierownikowi że świetnie nad tym panował, nawet za to że lubi błoto ;-)
Niedziela była przeurocza, choć sucha ;-) ale dało radę
Piotrek

Lublin przez sentyment ;-)
Arkoni   18-04-2016, 11:59
Dzięki serdeczne dla wszystkich. Marioxowi za organizację tras i wszystkim za miłe jak zawsze towarzystwo. Zupa rajdowa w tym roku była chyba najlepsza jaką do tej pory jadłem :-D był trudny teren, błoto, spektakularne gleby i kąpiele błotne, przejazdy przez strumienie, ciężkie podjazdy no i super zjazdy Smile tajemnicze ruiny, zapomniane bunkry i cmentarzyska oraz niezapomniane niezwykle piękne widoki :-D Do następnego :mrgreen:

[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Strony (22):    1 ... 17 18 19 20 21 22   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.