Strony (10):    1 ... 4 5 6 7 8 ... 10   
Seb   15-11-2009, 12:31
#51
Mindex z tymi łyżwami z wypożyczalni nie ma tragedii ale to trochę loteria, nie wiadomo jakie Ci się trafią... Ja nigdy nie miałem problemów z wypożyczonymi łyżwami więc pewnie to trochę szczęścia mi pomogło.
Jeżeli Ci jedne nie pasują to zawsze możesz wymienić na drugie więc nie widzę problemu, jednak na dłuższą metę to jednak bardziej opłaca się chyba kupić jakieś własne :-)
truskafka   15-11-2009, 14:51
#52
ja bym łyżwy porównała do roweru ... pojechać można na każdych ale co własne to własne ... no i dodatkowy argument za swojakami to taki ze ileś tam setek/tysięcy ludzi nie wkłada do nich swoich stóp Tongue

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
PrażonyRabarbar   15-11-2009, 16:26
#53
truskafka napisał(a):ja bym łyżwy porównała do roweru ... pojechać można na każdych ale co własne to własne ... no i dodatkowy argument za swojakami to taki ze ileś tam setek/tysięcy ludzi nie wkłada do nich swoich stóp Tongue

To tak jak ze swoją żoną/kobietą :-P co własne to własne :lol: :lol: :lol:

§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
mariox   15-11-2009, 19:48
#54
Ja w ubiegłym roku często wypożyczałem łyżwy w Icemanii. Musze przyznać, że rożnie bywa. Problemem jest głównie numeracja - teoretycznie powinny na mnie pasować łyżwy o rozmiarze 43, a w zależności od modelu rozpiętość pasujących wynosiła od 42 do 44. Poza tym niektóre potrafiły porządnie obetrzeć, jak się wybierałem następnego dnia to już się nie dało jeździć. Trzeba jednak zainwestować we własne Smile

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
MindEx   15-11-2009, 19:58
#55
i to się nazywa PORZĄDNE FORUM. Dzięki Wszystkim za cenne opinie i informacje.
Byłem dziś w Decathlonie i GO SPORCIE i oglądałem wstępnie łyżwy.

Raz czy dwa pójdę teraz na lodowisko i na razie wypożyczę jakieś (oczywiście zwracając uwagę na rozmiar oraz to, czy nie są popękane/połamane no i może zakładając trzy pary skarpet :>). Pojeżdżę i zobaczę, czy ice skating jara mnie teraz tak samo jak w podstawówce. Jak tak, to może kupię sobie własne łyżwy np pod choinkę.

Dzięki! Wink
Wawerka   16-11-2009, 15:09
#56
kolejna ustawka lodowa została zaplanowana na jutro (wtorek 17.11) na godz. 18.30
jak narazie zapowiedziały się trzy panie: Karola, Paulina i ja, jak ktoś ma ochotę dołączyć zapraszamy :mrgreen:
zbiórka tradycyjnie pod namiotem Icemanii
Monika   16-11-2009, 15:26
#57
Wawerka napisał(a):jak ktoś ma ochotę dołączyć zapraszamy :mrgreen:
Ja ochotę mam oczywiście, ale niestety w tym tygodniu wieczorami nie dam rady :-|
A na kolejne łyżwowanie rezerwujcie koniecznie przedpołudnie przyszło - sobotnie
Miłego śmigania ;-)

orientuj...
Paweł K.   16-11-2009, 16:36
#58
Wawerka napisał(a):kolejna ustawka lodowa została zaplanowana na jutro (wtorek 17.11) na godz. 18.30
jak narazie zapowiedziały się trzy panie: Karola, Paulina i ja...
... i jeden pan, czyli ja :mrgreen: Ale nie uda mi się raczej dotrzeć na czas, bo dopiero o 18 kończę zajęcia na uczelni. Dotrę prosto na lód.

Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Bart   16-11-2009, 16:55
#59
Paweł K. napisał(a):
Wawerka napisał(a):kolejna ustawka lodowa została zaplanowana na jutro (wtorek 17.11) na godz. 18.30
jak narazie zapowiedziały się trzy panie: Karola, Paulina i ja...
... i jeden pan, czyli ja :mrgreen:

Świetnie!!! :-D

To bardzo dobra decyzja panie Pawle :-D , będzie miał mnie kto ciągnąć!, Będę! :-D

Terenikiem to ciągnikiem.
jawa1186   16-11-2009, 17:02
#60
mindex napisał(a):Byłem dziś w Decathlonie i GO SPORCIE i oglądałem wstępnie łyżwy

Ja kupiłem te file z Decathlona i przepłaciłem bo teraz są tańsze chba o 40 zł :-( , ale komfort jazdy niesamowity :-)

A na wtorek wstępnie się piszę na ice ustawkę.
Strony (10):    1 ... 4 5 6 7 8 ... 10   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.