Strony (2):    1 2
Pogromca z Lbn   01-11-2009, 20:59
#11
|Witam,mam pytanie, ja bym chętnie pojechał, ale bardzo zależy mi, żeby odwiedzić Majdanek, byłaby chociaż 1 chętna osoba, aby po wszystkim zajechać tam ze mną (sam nie bardzo chcę o tej porze i nie chodzi mi bynajmniej o duchy a istoty żywe)?

Pozdrawiam
kenubi   01-11-2009, 21:09
#12
Majdanek zawalony samochodami, wracałem z Piask ok. 19.10) i nieciekawie, polucja itd., raczej nastaw sięna prowadzenie a nie jechanie bo jakoś nie zapowiadało się na szybką pustkę. A ja się wybieram mimo wszystko ale chyba nie dotrę bo coś mi te "szczypki" z pod cmentarza zaszkodziły a i jeszcze dziecko krzyczy że mu nie czytałem na dobranoc - może się jeszcze uda, zobaczymy.
Pogromca z Lbn   01-11-2009, 21:15
#13
Myślę, że zanim objeździmy tamte cmentarze to majdanek będzie wolny... no nic czekam na odzew, najwyżej sam się tylko na majdanek wybiorę.

Pozdrawiam
KermitOZ   01-11-2009, 21:25
#14
kenubi napisał(a):coś mi te "szczypki" z pod cmentarza zaszkodziły
Big Grin Ja szczypki dziś też zaliczyłem Big Grin Wszystkich Świętych bez szczypek i Nocnego Patrolu... ;D

kenubi napisał(a):Majdanek zawalony samochodami
Majdanek sobie raczej darujemy, zimno Big Grin Patrol będzie raczej krótki, o północy to już będziemy chyba od godziny w domu Smile No ale symbolicznie pokręcić trzeba Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
PiMi   01-11-2009, 21:33
#15
jak zgłodniejesz, buda na kołach stoi z ciepłym żarciem przy bramie głównej.

PiMi
KermitOZ   02-11-2009, 00:27
#16
Na Nocnym Patrolu było nas 9 osób (3 szosy, 2 górale, 2 crossy, treking i ostrzak Big Grin):
-KermitOZ
-Ela
-maYkel
-Kali
-Jawa
-Joseph
-Paulina
-Marzyciel9
-PrażonyRabarbar

Były dwie rundki po Krakowskim od deptaka aż na Lipową, było rundka po cmentarzu na Andersa, cyclocross przez cmentarz na Kalinowszczyźnie (jak się okazało przez niewielu znany, ale na wielu robiący wrażenie Smile), zgubienie PrażonegoRabarbara, który robił zdjęcie i cmentarz przy Jarmarcznej/Kasprowicza Smile Tam peleton podzielił się na kilka grupek: maYkel, Kali i Marzyciel9 pojechali na Majdanek, Ja z Elą w chatę, bo mieliśmy blisko, Jawa do Lublina z Joseph i Paulina z nim i dalej do Jakobowic K. Smile

Sylwek oczywiście porobił trochę zdjęć, zaraz coś wrzuci a maYkel wrzuci ślad jak wróci Big Grin Nie było zimno! Big Grin

Jedyny prawdziwy i jedynie słuszny Nocny Patrol, tylko z Lublina!

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
marzyciel9   02-11-2009, 01:05
#17
fajnie było i już, szczególnie po przegrupowaniu ;-) u mnie wyszło 48km, średnią chyba pominę chwilą ciszy :mrgreen:



KermitOZ napisał(a):Nie było zimno! Big Grin

taa, a stóp nie czuję z przegrzania :-P

ps. dzięki za odprowadzenie :-)
PrażonyRabarbar   02-11-2009, 01:15
#18
Przed cmentarzem na kalinie zatrzymałem się aby zrobić fotki, które następnie i tak poszły do kosza.
Gdy dojechałem do cmentarza już Was nie było.
Wracając do domu jeszcze wypłaciłem 20zł z bankomatu na poranną bułkę :-)
Dopiero w domu poczułem jak mi przemarzły palce u stóp, nie wiedziałem czy wsadzić je do zimnej czy ciepłej wody, tak mnie piekły Confusedhock:

Fotki są już do obejrzenia w GALERII.

Pozdrawiam
Sylwek

§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
maYkel   02-11-2009, 01:26
#19
Track GPS do obejrzenia. W kupie wyszło 18 km, jeszcze dorzuciliśmy 20 na odprowadzenie marzyciela. Rozjechaliśmy się z Kalim pod Maryśką.

Ciekawe spostrzeżenie - palce u nóg chciałem sobie już ucinać, ale jak się zatrzymaliśmy pod rektoratem to poczułem, że wraca mi krążenie. Koniec końców do domu dojechałem z ciepłymi nogami. Confusedhock: Chyba trzeba jeździć interwałowo i jednak czasem się zatrzymywać.
kali   02-11-2009, 11:16
#20
Dziękuję za wspólne kręcenie.Było dosyć ciekawie poznać innych ludzi co mrozu się nie boją i dzielnie po mieście i nietylko kręcą.Moja rada, więcej uśmiechu Panowie i Panie bo jak popatrzyłem na naszą grupę to aż mi się smutno zrobiło że nikt się nie uśmiecha.Odnośnie zimna. Tylko KermitOZ był lżej ubrany ode mnie a jako jedyny (chyba) nie nażekam na odmrożenia, przemarźnięcie końcówek.Dziwne .... Cały spocony do domu wpadłem.Może to kwestia krążenia? Zdjęcia fajne Big Grin Pozdrawiam
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.