Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: światełko na przód
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
jaro napisał(a):Woody, ale jak z czasami świecenia??? 40 min podają na stronie, to jest naprawdę mało, nawet Zalewu nie objedziesz. No i co ja mam zrobić z dziewoją, ja bym pewnie kupił jakąś sensowną latarkę led, na ogniwa 18650 i do tego najprostszy uchwyt. Poza tym dziewoi podoba się ten MacTronic Smile
Tak na marginesie, mnie też się podoba Smile

Ciężko powiedzieć jak z czasem świecenia, ja Justynie dałem tą lampkę z 2 miechy temu, i jeszcze baterii nie zmieniała, ale też często nie jeździ po nocy. Może na dwóch ustawkach była... kto akurat był też na tych, może potwierdzić, bardzo fajne rozprowadzenie światła, bardzo równe i na boki...
Justyna ogólnie ma problemy ze wzrokiem, słabo widzi bez okularów więc specjalnie takie szukałem, co by dobrze oświetlało "przed maską", no i sprawdziło się w 100%, może za to trochę nie duża odległość świecenia w porównaniu z moją, ale przy spokojnym jeżdżeniu dla kobiety idealne ...

Co do tej co podał Woody, ja jednak bym wolał mieć możliwość 18650 założyć, wiesz może i szczegół, ale może się okazać, że ona na AAA będzie świeciła z 20-30 min... i wtedy dopiero będzie frustracja Wink no i więcej lumów w tym co ja Ci proponuję Wink
woody napisał(a):Polecam jeszcze tą:
http://www.dealextreme.com/p/flood-to-t ... -aaa-26798
cena o wiele,wiele niższa a też ładna i ma czarne opakowanie :-) Regulowany stopień skupienia światła.Już taką 3 szt. ściągam dla kolejnego znajomego.
Na max. świecenia na aku około 1,5 - 2 h później traci moc świecenia lecz nadal świeci/żarzy się- to też ważny argument przy zakupie lampki rowerowej, by w połowie drogi światło nie zgasło całkowicie- być widocznym na drodze.

Również polecam.
Ja mam tę wersję jako zapas, oraz jako główną (podobną na aku 18650) http://www.dealextreme.com/p/x2000-floo ... 8650-14450
W dzień po ulicach na trybie strobo, w nocy w zależności od potrzeb, na słabszej lub max mocy, na szerokim skupieniu przy wolnej jeździe i na wąskim przy szybkiej.

Jednocześnie zaletą i wadą jest sposób skupiania światła, nie trzeba długo kręcić ale na wybojach potrafi się zmienić. Wystarczy nawinąć trochę taśmy teflonowej żeby chodziło z małym oporem i jest spokój, a w razie czego można szybko zmienić skupienie.

Wadą jest to że nie jest wodoszczelna, ale jeżdżę z nią już jakiś czas nawet w deszczu i póki co działa bez zarzutu.
Kupowałem tą lampkę z postu powyżej rok temu na wolskiej w takim małym sklepiku, teraz potrzebuję do drugiego roweru i niestety już takich nie mają. Odwiedziłem też sklepy na glinianej, zana ,wigilijnej. Jeżeli ktoś ma aktualną wiedzę gdzie taką można obecnie dostać to prosiłbym o info.
Mam do sprzedania takie coś:Latarka. Cena z uchwytem rowerowym i jednym ogniwem 18650 (przemysłowym) to 80 zł.
Latarka Arturo1 jest na diodzie XML. Moim zdaniem jak kupować oświetlenie do roweru to tylko na diodzie XML.
Ja czekam na dostawę Convoy tylko, że M2 . Można sobie poczytać o tych latarkach tutaj.
http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=10011
Cena Arturo1 przystępna , potrzebujesz jeszcze ładowarki jeśli nie masz. Parametry vs. cena bardzo ok
Jednak znalazłem dokładnie tą którą chciałem na diodzie bodaj cree za 32 zł na podzamczu. Jak na moje potrzeby jest w sam raz :-) .
Stron: 1 2 3 4 5 6