Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 07.06.2014, godz.8.00, "W krainę Chrząszcza" II ed
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Arkoni napisał(a):ok czekam 7:25 damy rade jak nie jak tak Smile
Ja się podłączam, jeśli można, z tym ze będziemy tam jechać 15-20 min. Rozumiem, że spotykamy się na pętli przy Stokrotce?
Tak dokładnie przy pętli obok Stokrotki
I ja się jutro wybiorę na kawałek trasy
ObecnySmile
Monika M napisał(a):I ja się jutro wybiorę na kawałek trasy
To już Cie nie wypuścimy :-D
Super wycieczka, słonce dalo mi sie we znaki Big Grin mam nadzieje, ze jeszcze kiedys wybierzecie sie w moje okolice. PozdrawiamSmile
Dzięki za wspólną jazdę mnie słoneczko też strzaskało :oops:
Omlecik na stole ,kopytka na wyciągu ,można odpoczywać.
Super ustawka chociaż troszkę się spóźniłem Smile)
Niektóre drogi asfaltowe wyglądały jak trasy pod XC :mrgreen:
3,5 l napojów, 2 banany, 2 batoniki i talerz makaronu musiało wystarczyć na 188,09km, 1300m przewyższeń, 24,4km/h :mrgreen:
Ania nie zdążyła wskoczyć ;-) do ekspresu w Czerniejowie bo się zaszyła gdzieś na poczekalni i musiała cisnąć do Krzczonowa. Ale co to dla Niej :lol:
Rotacja uczestników na trasie była duża. Jedni odjeżdżali, drudzy dojeżdżali, ostatecznie u Chrząszcza stawiło się 12 osób.
Gratulacje dla nowej koleżanki Izy, która nie poddała się i przejechała całą trasę. Iza, teraz żadne ustawki Ci nie straszne :-D
Podziękowania szczególnie dla Pawła i Arka, którzy podtrzymywali Izę na duchu towarzysząc jej kiedy peleton gdzies tam gnał do przodu.
I ogólne podziękowania dla wszystkich za sympatyczną atmosferę i wspólny przejazd :-D
Zdjęcia się ładują.
Ja tez dziękuję za wspólne 47 km Smile i pozdrowienia dla wszystkich
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9