Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 15.06.2014. Dworzec Gł.PKP g.7,30
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
bartekowy napisał(a):To będzie w tę niedzielę?
Chętnie bym się z wami gdzieś zabrał, jeśli wolno Smile
Bartq ,oczywiście wolno :-> .Ale dokładnie to wszystko sobie obliczyłeś :?Tongueo wyjściu z szynobusu mamy do przejechania 116 km do "Mostu Kultury" na Bystrzycy.Doliczając Twój dojazd i powrót do Borzechowa to będziesz miał w nogach ze 160 km.Jeżdziłeś już takie dystanse :?: Dla mariobikera to bułka z masłem,codziennie jeżdzi po 100-200 km.A w tym roku przejechał już prawie 8000 km. :mrgreen:
Nie jeździłem na takie dystanse jeszcze nigdy.
Własnie dla tego się trochę waham, ale nie widzę okazji na sprawdzenie siebie na chociaż by te 100 km, jak bym czuł po 100 że daję radę to wtedy bym zaliczył i 160 :p
bartekowy napisał(a):Nie jeździłem na takie dystanse jeszcze nigdy.
Własnie dla tego się trochę waham, ale nie widzę okazji na sprawdzenie siebie na chociaż by te 100
Okazję masz i to również w niedzielę :-> .Wejdż sobie w wycieczki codzienne i masz tam wycieczkę JurkaS na dystansie 60 km,również po szosie.Z dojazdami masz swoją 100 na sprawdzenie się ;-) .
Skoro tak mówisz... :-P
Do zobaczenia następnym razem :-P
Z Borzechowa do centrum Lublina to jest 30 dyszki minimum w jedną stronę.
Doomy napisał(a):Z Borzechowa do centrum Lublina to jest 30 dyszki minimum w jedną stronę.
Tak, dokładnie, mam 30 km, co daje mi 60 w obie strony.
bartekowy napisał(a):Tak, dokładnie, mam 30 km, co daje mi 60 w obie strony.
Na Jurkowej ustawce masz więc 120 km. do przejechania.Może pomyśl o szynobusie z Niedrzwicy ,chociaż w jedną stronę.Miałbyś wtedy 90 km do jazdy rowerem.Na początek wystarczy :-> .
Czuję się na siłach żeby zrobić nawet 160, ale pojadę najpierw te skromne 120 :mrgreen:
Wyjadę tak żeby mieć czas na znalezienie ławeczki pod makro i 5 min odpoczynku :lol:
Hej. Czy możemy się przyłączyć na kolejną setkę :-). Tylko czy "damy radę" :mrgreen:
marza napisał(a):Hej. Czy możemy się przyłączyć na kolejną setkę :-). Tylko czy "damy radę" :mrgreen:
Hej ,hej ,możecie ;-). A czy jeszcze dam radę za Wami Idea :?: Powalczę,może Mario pomoże :mrgreen: :?: .
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10