Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 15.06.2014. Dworzec Gł.PKP g.7,30
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
JuraS napisał(a):Ustawka się odbyła ,
JuraS napisał(a):Zdjęć nie będzie,
Jureczq - zasady są jednoznaczne i dotyczą wszystkich :-P Jakbyś miał jakieś wątpliwości w tym względzie, to pod bokiem masz sąsiada, który chętnie Ci wszystko wyjaśni :mrgreen:

radzik

co się działo na ustawce, zostaje wśród będących na ustawce.

na dzisiaj będzie tylko jedna fotka
JuraS napisał(a):.Zdjęcia ocenzurowano,ale może póżniej zrobię mały opis przebiegu wycieczki.Tylko tekst muszę jeszcze ocenzurować
No widzisz Jureczq, ja cały czas podkreślam, że kobiety Cię uwielbiają :mrgreen:
W końcu jestem jedną z nich ;-)
damian.s napisał(a):Jureczqu - zasady są jednoznaczne i dotyczą wszystkich :-P Jakbyś miał jakieś wątpliwości w tym względzie, to pod bokiem masz sąsiada, który chętnie Ci wszystko wyjaśni :mrgreen:
Damianq a może tym razem podarujemy Jureczkowi to niedopatrzenie ;-)

Edit: Przemek jak zwykle staną na wysokości zadania - są fotki :mrgreen:
mariobiker napisał(a):Damianq a może tym razem podarujemy Jureczkowi to niedopatrzenie ;-)
+1 :mrgreen:
mariobiker napisał(a):Damianq a może tym razem podarujemy Jureczkowi to niedopatrzenie ;-)
Mariusz - wiesz jak to jest - dasz palec, wezmą rękę :-) Na szczęście Radzik uratował sytuację - zdjęcie zrobione przed kościołem w Wohyniu, więc ustawka zaliczona :mrgreen:
damian.s napisał(a):Jureczq - zasady są jednoznaczne i dotyczą wszystkich
mariobiker napisał(a):Damianq a może tym razem podarujemy Jureczkowi to niedopatrzenie
katka napisał(a):No widzisz Jureczq, ja cały czas podkreślam, że kobiety Cię uwielbiają
W końcu jestem jedną z nich
radzik napisał(a):co się działo na ustawce, zostaje wśród będących na ustawce.

na dzisiaj będzie tylko jedna fotka
I wszystko jasne ,Damianq :-P .
Jureczku wystarczyło, że musiałem zostać w domu a Ty szalejesz po takich drogach Confusedhock: Arrow https://picasaweb.google.com/1012208064 ... 3889844402
Jestem w szoku Confusedhock:
mariobiker napisał(a):Jureczku wystarczyło, że musiałem zostać w domu a Ty szalejesz po takich drogach Confusedhock: Arrow https://picasaweb.google.com/1012208064 ... 3889844402
JurekS będzie z nas zadowolony :mrgreen: .
JuraS napisał(a):JurekS będzie z nas zadowolony :mrgreen: .
Na pewno, pochwałka gwarantowana ;-)
Ja dopiero o g. 16 wskoczyłem na rower, na szczęście nie padało (a fotki jutro jak wrócę z pracy )
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10