Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 15.06.2014. Dworzec Gł.PKP g.7,30
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Kurcze, już się pogubiłem totalnie. Mam w kalendarzu zapisane 29.06 Nielisz-Cyców-Niemce, Damian pisze, że 29.06 jest w Lubartowie święto roweru też planowałem tam być no i teraz kolejna impreza z cyklu "must be" - klęska urodzaju :-|
Yanq napisał(a):Kurcze, już się pogubiłem totalnie.
Nielisz-Cyców-Niemce jest przeniesione na 31.08.
Yanq napisał(a):klęska urodzaju
Fakt ,dlatego zaraz zapodam temat :-> .
Yanq napisał(a):Kurcze, już się pogubiłem totalnie. Mam w kalendarzu zapisane 29.06 Nielisz-Cyców-Niemce, Damian pisze, że 29.06 jest w Lubartowie święto roweru też planowałem tam być no i teraz kolejna impreza z cyklu "must be" - klęska urodzaju :-|
Całe szczęście, że ja 28 planuję :-D
28.06 Nadbużański Rajd Rowerowy :-P
Cytat:28.06 Nadbużański Rajd Rowerowy :-P
No to teraz Janek mi zabił ćwieka - tam też miałem ochotę pojechać - na dwa dni - w Hannie i w Dołhobrodach mam możliwości noclegowe.
damian.s napisał(a):No to teraz Janek mi zabił ćwieka - tam też miałem ochotę pojechać
Daj spokój ,koledzy wracają po 300 km ,a Ty chcesz ich zostawić na pastwę losu :?: :evil:
damian.s napisał(a):
Cytat:28.06 Nadbużański Rajd Rowerowy :-P
No to teraz Janek mi zabił ćwieka - tam też miałem ochotę pojechać - na dwa dni - w Hannie i w Dołhobrodach mam możliwości noclegowe.
Powiem Ci ze ja tez planuje te dwie imprezy zrobić ale rajd jednodniowy
JuraS napisał(a):Daj spokój ,koledzy wracają po 300 km ,a Ty chcesz ich zostawić na pastwę losu
Dzięki Jureczku :-)

Podobnie ja Wy także miałem problem co zrobić z ostatnim weekendem czerwca. Jak napisał Janek mamy klęskę urodzaju :mrgreen: 28.06 Nadbużański Rajd Rowerowy a 29.06 Lubartowskie Święto Roweru. Wyjazd na Rajd Nadbużański przerabiałem w 2012 (w wersji jednodniowej ponad 300 km) jeśli ktoś nie był polecam. Lubartów przerabiałem kilka razy i dlatego w tym roku postanowiłem postawić na coś nowego.
Żeby nie było lekko to i ja dorzucam na 28 :-P
http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 3960#83960
Jurek S napisał(a):Żeby nie było lekko to i ja dorzucam na 28
Sezon rowerowy w pełni :mrgreen: .
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10