Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [19.09-29.09] Maraton Rowerowy Dookoła Polski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
BRAWO, BRAWO.
A ja powiem szczerze, że bałem się czy to wyzwanie Confusedhock: Ciebie nie przerośnie. Ale tym większe uznanie i gratulacje. I tym bardziej, że jak wiedzieliśmy z różnych relacji, nie wszystkim się udało.
Gratulacje ;-)
Jesteś jednym z pięciu najwytrwalszych kolarzy w Polsce. :!:
Może czas pomyśleć nad startem w przyszłorocznym TdP :?: ;-)
Przyłączam się do gratulacji. Od początku śledziłem twoje zmagania i zaciskałem kciuki. Opowiadałem też znajomym jakiego wyczynu Confusedhock: podjąłeś się. Mam nadzieje, że w najbliższym czasie zorganizujesz dla nas(RL) taki maraton - powiedzmy w 15 dni.... ;-) Ale jazda - Pzdr z Chełma
Wielkie gratulacje dla jednego z najlepszych kolarzy w Polsce! Wyczyn niektórym trudny do wyobrażenia :-D
Również dołączam się do gratulacji. Jakieś wakacje? Czy już przygotowania do (wspomnianego przez Michała) objazdu Europy? :mrgreen:
GRATULACJE !!

Tym wyczynem potwierdziłeś, że jesteś mocny i śmiało można powiedzieć, że należysz do kolarskiej elity Polski
Chłopaki około godziny 22 będą w Lublinie. Proponuję przygotować im powitanie , gdzieś którędy będą jechać Smile wtajemniczony będzie tylko Michał, a Grześkowi zrobimy niespodziankę, co wy na to? :-)
perceive, pewnie, że można ich powitać :-) ale rowerami ich powitać i blokadę urządzić jak na MK czy samochodami ich powitać :-) ???
Samochodami, rowerami jak kto chce - miejsce spotkania - nowy budynek policji na Zana. Dokładny czas - później :-)
No i mi się podoba!! Jeśli nie będzie padać powinienem być!! :-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12