Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 01-04 paź, Rabka (Gorce/Beskid Wyspowy)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Znam tę metę, mieszkałem kiedyś naprzeciwko, a tam się stołowałem. Pamiętam, bo mieli chyba ze dwa autokary Węgrów, którzy przyjechali na narty na Maciejową. Dzieci miały ciekawy ekwipunek narciarski, z czego najbardziej rzucała się w oczy ochrona głowy - czapki a na nich kaski rowerowe Confusedhock:.
Jest nawet plac zabaw dla tych, co oparli się ewolucji ;-).
Fajnie, że jedziecie poimprezować. Wolałbym jednak, żebyście też trochę pojeździli rowerkami, a przynajmniej dali troszkę odpocząć tym, którzy jeździć zamierzają ;-).
Włascicielka będzie dysponowała danymi osobowymi Wszystkich uczestników, więc z góry prośba o ich przygotowanie :-)

EDIT: Wybieramy opcję noclegową nr 2. Bart, szykuj dodatkowe zapasy, bo te śniadanka mogą Cię tylko rozdrażnić. W Hanusi byłoby żarcia do woli ;-)
Oprócz kasy za nocleg każdy szykuje po 3 zł opłaty klimatycznej za dobę :-P. Kurort, to kurort...
Cytat:z czego najbardziej rzucała się w oczy ochrona głowy - czapki a na nich kaski rowerowe
Czy kaski były różowe? ;-) :-P
damian.s napisał(a):
Cytat:z czego najbardziej rzucała się w oczy ochrona głowy - czapki a na nich kaski rowerowe
Czy kaski były różowe? ;-) :-P
Czapki były różowe :-P
I ja się szarpnę. Proszę o dopisanie. :-D
To i ja jadę, Wieśka też dopisz i pewnie Arka Smile.
Mariuszu, jestem na liście, ale jeszcze +1 :-)
Rado napisał(a):Mariuszu, jestem na liście, ale jeszcze +1 :-)
Radku, patrzymy piętro wyżej. Chyba, że kogoś innego miałeś na myśli ;-)
zienio napisał(a):To i ja jadę, Wieśka też dopisz i pewnie Arka Smile.
To niech może zainteresowani sami się wypowiedzą ;-). Wiesiek to ten facet sprzed roku?
Jedziemy! Ja i Jadźka gdybyś nie skumał. ;-)
Jeśli chodzi o kwaterę to jestem za drugą opcją ale na pierwszą też się zgadzam. To tyle, dzięki za uwagę.
ta ten sam Smile
Wpisze sie sam ale teraz napi... znaczy sie robi łydkę Big Grin
Dla mnie opcja 2 idealna.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23