Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 01-04 paź, Rabka (Gorce/Beskid Wyspowy)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
damian.s napisał(a):Ostatnio na Włóczędze Północy podczas noclegu o ośrodku szkoleniowym służby więziennej podawaliśmy też numer legitymacji służbowej i numery rejestracyjne rowerów
Na Roztoczu Wiosną spisywałem i nie protestowałeś, to teraz też nie marudź :-P.
Witam ! Proszę mnie dopisać do listy.
mariox napisał(a):Daniel, kiedyś, wiele lat temu spaliśmy w kosodrzewinie w Dolinie Pięciu Stawów, było jeszcze taniej ;-).
Napisałem tak bo kilka dni temu kupiłem sobie namiot i chciałbym go jeszcze w tym roku rozłożyć. :mrgreen: Także może jakaś kosodrzewina się znajdzie,aby wilk albo niedźwiedź nie podszedł :->
Możesz namiot pewnie i przy ośrodku Sokół postawić
Miejsca tam jest na prawdę sporo
Tak na marginesie to mąż kobiety która prowadzi ten ośrodek pochodzi z Zamościa i lubi ludzi z Lubelszczyzny Smile
wojci napisał(a):Możesz namiot pewnie i przy ośrodku Sokół postawić
Miejsca tam jest na prawdę sporo
Tak na marginesie to mąż kobiety która prowadzi ten ośrodek pochodzi z Zamościa i lubi ludzi z Lubelszczyzny Smile

chcesz powiedzieć, że będzie wspólna popijawa z gospodarzem? ciekawe czy nalewki wyrabia...
raczej nie wyrabia
jest lokalnym przedsiębiorcą
Na liście jestem, teraz trzeba zaklepać urlop :-) Oby się udało!
W pierwszym poście oznaczenie "+Z" informuje, kto wpłacił zaliczkę. Proszę Wszystkich o sprawwdzenie, czy czasem przy Ich nicku nie brakuje czegoś takiego ;-)
Wyjojczyłam urlop :mrgreen:
A ja przypominam o zaliczkach i danych :-P
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23