Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Roztocze Wiosną 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
mraugorzata napisał(a):I mimo to miała wyżerkę pod wieżą w Józefowie.
Bardzo ładnie, z tym, że grupa która wyjechała po Was, też miała wyżerkę pod wieżą w Józefowie ;-) Oczywiście niezależnie od obiadu ;-)
Damian, strasznie zrzędzisz. Wprawdzie napisałem, że:
Cytat:Wszelkie uwagi chętnie poczytam
ale nie widzę tam ani słowa na temat tego, że się do tych uwag zamierzam zastosować ;-).
Drogie Koleżanki i Koledzy,
Trasa rowerowa rekreacyjno-kulinarna, sobotnio-niedzielna, będzie wiodła w sobotę rzadko uczęszczanymi terenami wschodnimi, a w niedzielę - tradycyjnie po Roztoczu Południowym. W sobotę obiad w Ulhówku u Wasągów. W niedzielę - tradycyjnie w Narolu u p. Rubina. Wyjazd planujemy busami w piątek po pracy (ok. 17), a powrót w niedzielę na wieczór. Koszt to ok. 50 zł z rowerami w obie strony, nocleg 10 zł (własny śpiwór i karimat), wpisowe 20 zł. (do busów mogą dosiąść uczestnicy trasy mtb)
Zapraszam
Piotrek
mariox napisał(a):... Artur, lepiej pożycz rower od Syna ;-)
Mariusz może nie będzie takiej biby i dwa boczne kółka nie będą mi potrzebne. :-P
ArtiArt napisał(a):Mariusz może nie będzie takiej biby i dwa boczne kółka nie będą mi potrzebne. :-P
Niepoprawny optymista ;-)
EDIT: Piotrek - rezerwuję miejsce w busie na moje 4 litery i na rower na przyczepce.
Rozmawiałem przed chwilką z Panią z Kresówki. Możliwe jest zorganizowanie obiadokolacji.
Ponadto, jeśli nie będzie rezerwacji na niedzielę, to nie trzeba będzie opuszczać kwatery o regulaminowej godzinie - można będzie zostawić szmaty i graty na czas wyjazdu na trasę. Jeśli będą rezerwacje, Pani nam udostępni jakieś 2 pokoje, żebysmy mieli gdzie się umyć (w końcu to bedzie niedziela, więc wypadałoby :-P ;-) )
Niecierpliwi narwańcy mogą przyjeżdżać w piątek wcześniej, tylko trzeba Pani dać znać.
Studenci z PTTK na KUL stworzyli na FB profil 46. Rajdu Studenckiego Roztocze Wiosną:
https://www.facebook.com/events/1057827447611243/
Nie doceniłem ich: wpisowe wynosi 25 zł, a nocleg w Rudzie Żurawieckiej (są zdjęcia) kosztuje 15 zł.
Podajcie im swoją trasę, niech też będzie na FB.
Piotrek
Pytanie takie mam: czy będą bunkry? Idea
Bo dzisiaj dostałam ulotkę o tamtejszych bunkrach i jak już będziemy w okolicach, to można zahaczyć.
Mraugo, pamiętaj, że nawet jakby nie było: https://www.youtube.com/watch?v=xOjVsg1sC2A
Pytanie:
mraugorzata napisał(a):Pytanie takie mam: czy będą bunkry? Idea
Bo dzisiaj dostałam ulotkę o tamtejszych bunkrach i jak już będziemy w okolicach, to można zahaczyć.
I odpowiedź:
mariox napisał(a):Trasy nie mają na celu zwiedzania zabytków
;-)
Można powiedzieć odpowiedź udzielona zanim jeszcze padło pytanie ;-) Mariox zna wszystko możliwe pytania i wszystkie możliwe odpowiedzi ;-) Arrow https://youtu.be/LAn10B1NkPk?t=63
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22