Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Roztocze Wiosną 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
katka napisał(a):A ja się pytam się??? Co robimy w piątek w Kresówce? :mrgreen:
No jak to co?
Pracujemy nad dobrym imieniem RL ;-)
katka napisał(a):A ja się pytam się??? Co robimy w piątek w Kresówce? :mrgreen:
Dlaczego w Kresówce? W piątek jest ognisko w Rudzie Żurawieckiej (podobnie jak w sobotę, tylko w piątek nie ma zabezpieczenia kiełbasianego).
pik napisał(a):W piątek jest ognisko w Rudzie Żurawieckiej
O tak o? Confusedhock: Na bogatości? Confusedhock: No cóż, nad dobrym imieniem RL można pracować wszędzie :mrgreen:
W piątek warto się pokazać w Kresówce i zarejestrowwać swój przyjazd, zapłacić opłatę rajdową, odebrać znaczek itp.
Ponadto, robię listę osób z ramienia RL, którą bedziemy musieli zgłosić do Straży Granicznej. Proszę osoby, kttórych nie znamy (np. znajomi Michała) o podanie personaliów i telefonów (na prv).
Wolne miejsc rowerowoosobowe na wyjazd w piątek rano, taka by jeszcze pojeździć tego dnia.
A ja przypominam, że piesi poruszający się po drogach publicznych po zmierzchu muszą mieć elementy odblaskowe w widocznym miejscu. Chyba, że z Kresówki na ognisko pociśniemy jakoś przez las :->

Tylko jak będziemy iść asfaltem, to nie bierzcie lin, czekanów i haków na powrót ;-)
Informuję, że lista z ramienia RL w Kresówce jest już zamknięta. Proszę zerknąć, czy kogoś nie pominąłem.
mam wolne miejsce osoborowerowe (na upartego nawet dwa) w busie więc jakby ktoś jeszcze się nie zdecydował na transport to zapraszam

aktualnie zebrałem tylko rowery więc jest jeszcze sporo miejsca :-D

wyjeżdżam w piątek popołudniu
Widzę, że sporo osób wyjeżdża (a przynajmniej tak deklaruje) z wolnymi miejscami w autach. Może trzeba się lepiej umawiać, żeby nie było "pustych przelotów"?
Ja na razie też mam pusto :mrgreen:
Coś czuję, że będzie więcej samochodów niż rowerów :-D
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22