Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Roztocze Wiosną 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Wprawdzie wysyłałem do Piotra zgłoszenie na PW, ale skoro tworzymy tu listę, to i tu się dopiszę.
1. Rado +1
3. Fazi
4, 5. damian.s + arta
damian.s napisał(a):Wprawdzie wysyłałem do Piotra zgłoszenie na PW, ale skoro tworzymy tu listę, to i tu się dopiszę.
1. Rado +1
3. Fazi
4, 5. damian.s + arta

Pamiętajcie, żeby dać mi znać na priva i podac numery telefonów - w razie potrzeby szybkiego kontaktu.

Ile osób będzie mieszkać w Kresówce w Lubyczy?
P.
Noorbi napisał(a):Linia Mołotowa mnie interesuje a przynajmniej jej część.
Tu jest ciekawa stronka z zaznaczonymi lokalizacjami bunkrów: http://www.communitywalk.com/rawskorusk ... ap/1549370
A tu strona o cerkwiach, które trasa rekreacyjna zamierza odwiedzić w sobotę: https://idziepoziemi.wordpress.com/cerk ... -sokalska/
Wycieczka sobotnia po Grzędzie Sokalskiej to będzie ok. 80 km, ale dość łatwa, utwardzonymi drogami i z niewielkimi przewyższeniami. Niedzielna po Roztoczu będzie krótsza (ok. 60 km), ale trudniejsza. Zobaczymy charakterystyczne miejsca Roztocza Południowego: Monastyr, Goraje, źródła Tanwi, może Narol.
Zapraszam
Piotrek
Jedziemy z Krakowa w trzy osoby Smile Kolega planuję nocowanie w namiocie koło ogniska Big Grin
damian.s napisał(a):Wprawdzie wysyłałem do Piotra zgłoszenie na PW, ale skoro tworzymy tu listę, to i tu się dopiszę.
1. Rado +1
3. Fazi
4, 5. damian.s + arta
6. Wjck

i jeśli jest jakiś nocleg w Kresówce jeszcze to ja chętnie.
Piotrek
wjck, tak, jak Ci mówiłem, kwatera jest zapełniona. My mamy niby 25 miejsc, ale Pani powiedziała, że 3 dodatkowe osoby zmieści. Oprócz nas miejsca wstępnie zarezerwował jakiś człowiek, nie od nas. Czy to może byłeś Ty?
Mój kumpel z Lubyczy powiedział, że Kresówka to najlepszy miejscówka w okolicy!
Fazi5 napisał(a):Mój kumpel z Lubyczy powiedział, że Kresówka to najlepszy miejscówka w okolicy!

A może zna inne miejsca w okolicy?
P.
mariox napisał(a):Oprócz nas miejsca wstępnie zarezerwował jakiś człowiek, nie od nas.
Robimy zrzutę na jakieś dobre stopery do uszu? :roll:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22