Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: światełko na przód
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Polecicie w miarę przyzwoite światełko na przód na baterie AAA? zakupiłem sobie akumulatorki do obecnych świateł ale niestety padły mi lampki...więc mam wolne akumulatorki 6 x AAA

tak do 80zł
Ja mam AIM F5 na 3xAAA 5 x led dwa tryby pracy ciągły i stroboskop. Jako oświetlanie drogi widziałem lepsze, jako pozycyjna żeby cie inni widzieli robi duże wrażenie. Zapłaciłem 55 PLN.
no jednak wolałbym żeby poświeciło mocno na drogęSmile

i najlepiej jakby miała bardziej sportowy wygląd żeby mi pasowała do unibike'aSmile
Polecam tą http://www.mactronic.com.pl Bike Pro Scream!

Sorki ale coś linkowanie nie działa, musisz ją tam poszukać na stronie.
Lampka jest na 3 akumulatorki, zostaną ci 3 na zapasie. Mi ona bardzo się spodobała w używaniu. Kupisz ją w hurtowni na Kunickiego zaraz za tunelem, tzn wiaduktem.
ale chyba cena ponad 100zł...przynajmniej z tego co na allegro widzę
No właśnie Peke, zdania są podzielone ze względu na cenę. Niby 170 lumenów to nie jest mało, ale niektórzy wolą dołożyć troszkę pieniążków i mieć o wiele silniejszą lampkę, no i są też konkurencyjne lampki w podobnej cenie i pewnie troszkę mocniejsze. Ostatnio paru znajomych cyklistów zachwalało mi Aurore, opis jej jest zdaje się gdzieś na Nocnym Patrolu która jest niedrogą alternatywą dla slynnych Bocialarek. Ja zdecydowałem się na Krzykacza Mactronica bo ma regulacje skupienia światła prostą i był od ręki w sklepie, a nie chciało mi się czekać na wysyłkę. Musze powiedzieć że nie żałuje, używam już kilka miesięcy i nie mogę na nic narzekać. Tu masz podobny temat w którym się na temat Krzykacza szerzej wypowiadam.

Ps. Lato, jesień, zima, i teraz wiosna non stop używam i zero usterki, deszcze, śniegi, upadki itp. A 170 lumenów mi wystarcza w zupełności.
W cenie do 80zł spokojnie kupisz jeden z modeli CATEYE.
I pewnie Będziesz z niej zadowolony.
Tak jak i ja... dopóki nie kupiłem Bike Pro Scream MACTRONIC :-D
Są lampy jeszcze mocniejsze i droższe.
Jednak w tym przypadku były to dobrze wydane pieniądze.
Cały ubiegły rok z niej korzystałem i potwierdzam zalety, które podał Pinky.
Możliwości zoomu są super.
Akumulatorki można bez problemu wymieniać z zamkniętymi oczami.
Drugi komplet spokojnie wystarczy na dłuższy powrót po ciemku.
Powoli zacznie się więcej Nocnych Patroli więc zawsze jest możliwość przyjść na miejscu ustawki i zobaczyć czym się świeci :-D
Darek widzę że jeździsz jak ja, Cateye na miasto, a Krzykacz poza nim Smile

Dokładnie też tak miałem że najpierw kupiłem Cateye HL-EL010 a potem przeszedłem na Mactronica :mrgreen:
Do 80zł powinno być coś takiego.
http://www.cateye.com/en/product_detail/343
Miałem takie przez rok. Teraz posiadam innego cateye i również jestem z niego zadowolony.
http://www.mactronic.com.pl/index.php?m ... -1W&filtr=

sam z niej korzystam i jestm bardzo zadowolony , cena okolo 70 zł ( dokladnie nie pamietam )
Stron: 1 2 3 4 5 6