Strony (20):    1 ... 15 16 17 18 19 20   
kuczy   16-06-2010, 00:45
mediana tak tego nie porównuj, bo zmęczenie nie jest funkcją liniową Wink aczkolwiek możesz próbować, czemu nie Smile
endriu68   16-06-2010, 03:21
No to jesteśmy na Czechowiie Harnasie ,Wielki Mur-Chińska Restauracja Czwartek-17.30-(ŻYWIEC)-Nasza Trzynastka.
pzdr.
73Wojtek   16-06-2010, 08:24
Spróbuję namówić Wieska i jego gitarę :mrgreen: - to może przyjedziemy do Was na piwo. Będe dzisiaj negocjował - ale niczego nie mogę jeszcze zagwarantować. Termin mi pasuje. Musimy jeszcze zorganizować cztery koła z wolontariuszem-szką ;-)
KermitOZ   16-06-2010, 08:42
Mediana napisał(a):Jak mowa o 600 km to ja się piszę.
Na MTB w 8h 22m przejechałem 255km więc chyba dam radę na 600 km or more. Tongue
Na 600 to chyba za dobry jesteś, myślę, że z Twoją kondychą i wyczynami to bym zaczynał od 700 co najmniej. Oczywiście na góralu.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
paul67   16-06-2010, 08:48
Ja mam niestety w tym tygodniu drugą zmianę w pracy, więc nie dam rady przyjść. Szkoda :-(

Pozdrawiam
Mediana   16-06-2010, 09:37
Masz rację kuczy, zmęczenie nie jest funkcją liniową, wtedy po nie przespanej nocy (spałem niecałe 3h) męczyłem się z pierwszą setką (miałem założenie, żeby zrobić tylko 100km), a potem z każdym kilometrem było dużo lepiej. :p

A poważnie, to nie boję się dystansu, jestem dość wytrzymały, zawzięty, a jedyny czynnik, który może mnie wycofać to dużo deszczu nocą.
Tyle ! Smile

Edit:
Nawiązując do poniższego postu Michała, napiszcie Panowie, jak wyglądały średnie prędkości w funkcji czasu i warunków pogodowych.
Bo szczerze mówiąc to, jak was zobaczyłem na trasie, zawróciłem to dopiero przy prędkościach powyżej 35 km/h zaczełem sie do Was zbliżać i tak sobie myślałem czy aby na dłuższy dystans nie startujecie - liczyłem na Wasze prędkości na początku rzędu 28-30 km/h.

Pozdr.
R...

Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Michal   16-06-2010, 09:59
No pięknie panowie. Jakoś nikt nie pisze, że było bardzo ciężko i ma dośćSmile A dokładnie na czym polegał ten wypadek? Bo każdy pisze był wypadek i już. Na 600 to już sami wymiatacze by jechali, a na 400 znowu pewnie więcej osób by się zapisało, choć już ten dystans był obcykany..
KermitOZ   16-06-2010, 10:16
Wypadek polegał na tym, że na wąskiej drodze (btw: nawierzchnia świetna) mijaliśmy dużo tirów, niestety mijaliśmy także furmankę (czy traktor, nie pamiętam), którą kierowca jednego z tych tirów chciał wyprzedzić jadąc prosto na nas i jeszcze mrugając nam światłami. A dalej to już poszło: panika itd i wypadek gotowy. Łukasz jechał przede mną i tylko widziałem jak fika przez kierę, ja zatrzymałem się na jego rowerze, na szczęście bez kontaktu z podłożem. Tyle ja zapamiętałem.

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
maYkel   16-06-2010, 11:50
Z tego co wiem, średnia przez pierwsze 200 (250?) km była około 32, potem gradualnie spadała coraz niżej (w funkcji czasu Tongue). Na ostatniej setce (może mniej) chłopki mieli wmordewind i jechali ok. 22.

Wypadek z mojej perspektywy - już najprościej jak się da:

- Jedziemy sobie sznureczkiem i mijamy jadący z naprzeciwka ciągnik.
- W tym samym momencie zaczyna ten ciągnik wyprzedzać tir - ergo - jedzie prosto na nas
- Ne mając wyjścia uciekamy na pobocze (szutrowe).
- Jechałem pierwszy, starałem się bardziej zjechać na bok niż hamować, ale mimo wszystko prędkość spadła.

Pierwszych 6-8 się wyrobiło, ale Łukasz który jechał blisko końcu peletonu, jak to zazwyczaj bywa miał problemy z wyhamowaniem. Nie widziałem co dokładnie się stało, czy wpadł na kogoś, czy zahamował żeby nie wpaść, ale w efekcie przeleciał przez kierę.
paul67   16-06-2010, 13:12
Michal napisał(a):Jakoś nikt nie pisze, że było bardzo ciężko i ma dośćSmile
Było bardzo ciężko i parę razy myślałem nad wycofaniem, szczególnie na pierwszym odcinku do Siedlec. W życiu nie jeździłem tak szybko na rowerze, w dodatku w takim upale. Później było lepiej, zrobiło się ciut chłodniej i tempo odrobinkę spadło. Mimo wszystko dalsza moja jazda była walką o przetrwanie i dlatego tak mało udzielałem się na czele peletonu.

Pozdrawiam
Strony (20):    1 ... 15 16 17 18 19 20   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.