Strony (4):    1 2 3 4   
rafik80   09-02-2010, 21:06
#21
Bart napisał(a):w ogóle jeszcze trochę i będę Wielki.

Już jesteś hehe.....a tak pozatym to dyskusje zeszły na.....mleko
A ja piję kawę i lubię ;-)
MindEx   09-02-2010, 21:11
#22
mleko jest super. jak jestem w mieście, to pijam takie z butelki czy kartonu. 2%. ale przyznaję, że raczej z niewielkim dodatkiem kawy, a najczęściej z kakao.
pijam też jogurty, kefiry, jem sery i serki, różne produkty mleczne. i nic mi złego się nie dzieje od tego Wink
jak jestem na wsi, to pijam kawę z mlekiem praktycznie prosto od krowy. czasem zjem ziemniaki ze zsiadłym mlekiem - pyszne!

a mleko kartonowe nie jest chyba z jakimiś tam "E witaminami". jest po prostu pasteryzowane i odtłuszczone. więc nie ma bakterii i tłuszczu. tak naprawdę to z prawdziwym ma chyba tyle wspólnego, że jest białe Smile chyba.
asunday   09-02-2010, 21:23
#23
A ja się wychowałam na mleku prosto od krowy i zawsze wszystko było super-sztos, a od 2 lat mi szkodzi, w każdej postaci, z kawą podwójnie, ale czasem sobie nie odmawiam...dla tej chwili przyjemności warto pocierpiećSmile

p.s.
ale pierogi ruskie z mlekiem?????????? Z keczupem, to rozumiemSmile
koka   09-02-2010, 21:55
#24
A u nas Maroko pije sie mleko z wielbłądzic. Pije sie je sfermentowane i daje fajne efekty jak sie jeździ na rowerze. I to jest lepsze niz powerrade grapefruitowy.
PrażonyRabarbar   09-02-2010, 22:01
#25
KermitOZ napisał(a):Nie wiem na ile to jest zdrowe a na ile nie, ale do tej pory nic nie złamałem i możliwe, że to dzięki mleku.

Eeeee, Grzesiek farmazony gadasz :-P

Amerykańscy naukowcy lepiej wiedzą na ten temat.
marecky   09-02-2010, 22:46
#26
ja mleko bardzo lubię; kiedyś jak jeździłem do rodzinki na podlasie to tylko czekałem na świeże prosto od krowy Smile jeszcze ciepłe... mniam

teraz mają zbyt nowoczesny sprzęt i mleko nie widzi świata, prosto do chłodni leci, więc piję schłodzone

nie zapominajmy że ma wiele bardzo pożytecznych składników, no i jak zrobić śniadanie bez mleka (płatki lub musli) :mrgreen: mleko to podstawa :-)

spożywam pod różnymi postaciami, żadną nie gardzę :-)
Arkus   10-02-2010, 00:40
#27
KermitOZ napisał(a):Śmieszą mnie tego typu stwierdzenia Big Grin A czy wiesz, że człowiek to jedyna istota żywa na tej przepięknej planecie, która używa noża i widelca? Big Grin Człowiek pije mleko, bo ewolucja wykształciła w nim rozum, który pozwolił mu na tworzenie coraz to nowych rzeczy, m.in hodowli krów w celu uzyskania z nich pożywienia.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Confusedhock: z krów to ja preferuję średnio wypieczony z grilla ;-) - no ale fakt faktem mleko jest super bo bez mleka by się mięsko nie odradzało :roll:

BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Pogromca z Lbn   10-02-2010, 17:19
#28
No ja się mam prawo czuć oszukany przez reklamy, od małego piję mleko a i tak nie urosłem :-D .

PS
Mleko prosto od krowy rox :-D

PS2
oczywiście po przefiltrowaniu a nie bezpośrednio z "cycka" :-P

Pozdrawiam
truskafka   10-02-2010, 17:52
#29
Pogromca z Lbn napisał(a):PS
Mleko prosto od krowy rox :-D

PS2
oczywiście po przefiltrowaniu a nie bezpośrednio z "cycka" :-P

szkoda Tongue, wtedy byłbyś hardkorem a tak to żaden wyczyn ....

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Pogromca z Lbn   10-02-2010, 22:31
#30
A ktoś z Was doił kiedyś samemu mućkę?Big Grin
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.