Strony (7):    1 ... 3 4 5 6 7   
pacyfka   30-05-2010, 20:11
#51
wielkie dzięki, że byliście
cieszę się, że mimo ogólnie słabej frekwencji (ach ten festyn w Olimpie) Wasza wycieczka przyciągnęła sporo rowerzystów (tłum się zrobił, kiedy wróciliście ;P )
miejsce rzeczywiście słabe, całą winę biorę na siebie za ten wybór, ale mam nadzieję, że za rok już będzie lepiej. Bo za rok też się widzimy na Planecie, prawda? Smile

God knows I wasn't born to fight
pacyfka   30-05-2010, 20:13
#52
i jeszcze jedno- przepraszam za wszelkie niedopatrzenia i zaniedbania z naszej strony

God knows I wasn't born to fight
wanderer   30-05-2010, 20:27
#53
mm

Zawsze możesz kupić nowy kask, za to głowę masz tylko jedną...
Monika   30-05-2010, 21:39
#54
Również dołączam się do podziękowań za sympatyczne niedzielne kręcenie ;-)
Jestem pod wielkim wrażeniem małych hardcorów Sylwka Confusedhock:

orientuj...
trolo   30-05-2010, 22:30
#55
My również w imieniu własnym i Julki w przyczepce dziękujemy za miłą przejażdżkę - bardzo fajna trasa.

Pozdrawiamy
rafik80   30-05-2010, 22:33
#56
Jurek S napisał(a):A juz na boisku bezcenne było zobaczyć koszykowe igraszki ;-) Marcina z Rafałem
to był spontan.... :mrgreen:
To była świetna wycieczka, oczywiście dzieciaki spisały się na medal, brawo! Brawa dla Jurka za dobrze zorganizowaną całość trasy, oraz dla ekipy odpowiedzialnych za tą imprezę z RL. Jazda z Wami to dla mnie przyjemność.
mamut77   30-05-2010, 22:44
#57
Spółka mamut&Agila plus podopieczna tej ostatniej (tylko jedna - reszta pogody się wystraszyła :-P ), także dziękuje wszystkim za wspólne kręcenie :mrgreen: . Oby więcej takich okazji.

Oczywiście wyrazy uznania dla małych Rabarbarków :mrgreen: :mrgreen: Znam parę dorosłych osób, które samą myśl o takim dystansie rowerem, miałyby stan przedzawałowy, a tu proszę... :mrgreen:

A tu artykuł w MMLublin .

Fotek oczywiście jest dużo więcej; wrzucę w poniedziałek do galerii.
PrażonyRabarbar   30-05-2010, 23:15
#58
Dzięki za ciepłe słowa, a szczególne podziękowania dla mamy małej Julki za asekuracje mojej Julki w czasie jazdy.

Julka mimo zmęczenia dawała sobie świetnie radę.
U Jaśka natomiast pod koniec trasy zmęczenie mocno dawało mu w kość, pojawiły się łzy i głosy, że "ja chce do mamy".
Naprawdę sam nie wiem skąd brał silę aby podjeżdżać pod kolejne wzniesienie.
Może podświadomie wyczuwał, że jedzie w grupie, ze starszymi i za kolejną górką będzie już zamek lub kawałek wafelka.

Całe szczęście, że po powrocie na boisko czekały na nich "dmuchawce", konkursy i zabawy.
Oczywiście Jasiek z Julką dostali przypływu energii gdy to wszystko ujrzeli, bo nie wiem jakbym wrócił do domu.

Największą niespodzianką dla mnie była pogoda.
Nastawiałem się na pochmurny, chłodny dzień a wróciłem opalony na raka.

mindex napisał(a):że cztero/pięciolatek może przejechać prawie 20 km, na singlespeedzie i po tym jeszcze się sporo pobawić na dmuchanych tygrysach i zjeżdżalniach.

Z drogą powrotną do domu wyszło prawie 24km.

Swoje foty już wrzuciłem do GALERII RL.
Zdjęcia grupowe wstawiłem w pełnej rozdzielczości.
Dla wielbicieli zrogowaciałego naskórka również są w full HD jak i foty w sferze.
Szczególnie polecam odbicia Wawerki :-D

PS. Jasiek po powrocie do domu i natychmiastowym prysznicu zapytał mnie, czy pójdziemy jeszcze na rowery do Saskiego.

PS. paluszki o smaku czosnkowym są the best
Monika   31-05-2010, 09:12
#59
pacyfka napisał(a):wielkie dzięki, że byliście
cieszę się, że mimo ogólnie słabej frekwencji (ach ten festyn w Olimpie) Wasza wycieczka przyciągnęła sporo rowerzystów (tłum się zrobił, kiedy wróciliście ;P )
miejsce rzeczywiście słabe, całą winę biorę na siebie za ten wybór, ale mam nadzieję, że za rok już będzie lepiej. Bo za rok też się widzimy na Planecie, prawda? Smile
W imieniu Rowerowego Lublina i wszystkich uczestników Planety - dziękujemy za zaproszenie do wzięcia udziału w tej imprezie ;-)
I pewnie za rok również się pojawimy :-D

orientuj...
Wawerka   31-05-2010, 12:16
#60
PrażonyRabarbar napisał(a):Zdjęcia grupowe wstawiłem w pełnej rozdzielczości.
Dla wielbicieli zrogowaciałego naskórka również są w full HD jak i foty w sferze.
Szczególnie polecam odbicia Wawerki :-D

hahaha, o Ty wredny Rabarbarze :-P ;-) no faktycznie, efekt śmieszny :-)
Strony (7):    1 ... 3 4 5 6 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.