Strony (10):    1 ... 5 6 7 8 9 10   
Waldek   29-05-2010, 21:40
#61
Hallatil napisał(a):
Ifson napisał(a):Ale już ktoś się zesrał. http://img248.imageshack.us/f/dsc0016ub.jpg/

Chyba KUŃ Big Grin ...kloce już były jak ja jechałem, może delikatnie pójść do stadniny koni i komuś przypomnieć że tak się nie robi.
najlepiej koniowi na ucho
Ifson   29-05-2010, 21:59
#62
tak, 15 latek zrobi demolkę pod LKJ. Mam słabe nerwy Tongue Z kolegą się ścigałem u omało w tą kupę nie wjechałem :roll:

[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Seb   29-05-2010, 22:21
#63
Nie no nie wierzę, nie pokazali wywiadu ze mną w kurierze lubelskim...
Ale lipa :-D

Ewentualnie mogą zostać, same zdjęcia pana Waldka bo bardzo dobrze oddają stan nawierzchni kostki w tamtym miejscu :-)

EDIT:
Widzę, Waldek rozpoczyna swoją krucjatę przeciwko nam :-) w komentarzach do artykułów :-)
Aleksander W   29-05-2010, 22:28
#64
Seb, jesteś na DW albo na MM Smile

Dodane: pomyłka, przecież jesteś na Kurierowym filmie Wink

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Waldek   29-05-2010, 22:48
#65
Seb napisał(a):Widzę, Waldek rozpoczyna swoją krucjatę przeciwko nam :-) w komentarzach do artykułów :-)

jakie przeciw Wam???
eeeeee

też nie lubię kostki brukowej
i wolę od niej asfalt
i cieszę się, ze też zarasta :mrgreen:

odróżniam "przeciw komu" od "przeciw czemu"

pokazuję zaniedbane aspekty problemu

no i przede wszystkim bawię się z Wami, bawimy się razem

pozdroWal
maYkel   29-05-2010, 22:58
#66
Obejrzałem klipy - dobrze wyszła akcja. Ładnie wyklarowaliście cel akcji. Nie ma już absolutnie cienia czynu społecznego i robienia roboty za urzędników, jak to niektórzy imputowali, tylko inteligentna akcja protestacyjna wymierzona w konkretnych urzędasów za konkretne przewinienia. Oby tylko był odpowiedni rozgłos w mediach.
Seb   29-05-2010, 23:01
#67
Panie Waldku widzę, że jak ja tego nie zakończę to Pan na pewno nie.

Obydwaj prezentujemy chyba skrajne różne myślenie i tok rozumowania więc nigdy nie znajdziemy wspólnego konsensusu i możemy tak się próbować przekomarzać do końca życia, jednak ja wiem kiedy nie ma sensu dalej prowadzić z kimś rozmowy.
Właśnie z Panem nie mam zamiaru już więcej rozmawiać.

Zrozumiałem Pana podejście do tematu, ale wydaje mi się, że Pan nie zrozumiał mojego...
Ja swoje wiem, Pan wie swoje i tyle w tym temacie.
Dziękuję i nie zachęcam nikogo do dyskusji z tym Panem, bo będzie to bezcelowe nabijanie postów, lanie wody i nigdy nie dojdziecie do porozumienia zwłaszcza rowerowego :-)
Dziękuję za uwagę pozdrawiam Seb
PrażonyRabarbar   29-05-2010, 23:19
#68
Kolega na ostatnim zdjęciu Waldka, "Nie Kosom!" ma to w rzyci :-D
marcin0604   30-05-2010, 00:01
#69
Dobra akcja, gdyby nie obowiązki zawodowe na pewno bym się przyłączył. Waldek, chopie ni mosz racji. Ja też lubię jak jest bujnie ale w tym wypadku sam widzisz ile miejsca przybyło a to nie jest bez znaczenia dla komfortu przemieszczania się tamtędy.
Brawo za poczucie jumoru a mam na myśli "europejski system hamowania wraz z wyladunkiem". Proponuję pomyślec nad kabaretem. Wiem, gdzie są niedrogie kabaretki :mrgreen:
Waldek   30-05-2010, 00:28
#70
marcin0604 napisał(a):widzisz ile miejsca przybyło

miejsca nie przybyło - chyba, że ktoś boi się jeździć po zielonym, dlaczego?
ja dużo jeżdżę w terenie po zielonym, może stąd moje zboczenie
lubię konfrontację z naturą, ale raczej bez narzędzi
szerokość przetartej ścieżki jest naturalnie kształtowana przez intensywność ruchu
uwielbiam gruntowe naturalne ścieżki
a na ulicy wolę asfalt
pozdroWal
Strony (10):    1 ... 5 6 7 8 9 10   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.