Strony (5):    1 2 3 4 5   
Coolman   22-04-2011, 10:31
#31
ni i nie wyszło źle , pogratulować kasku DIY
truskafka   22-04-2011, 10:57
#32
DIY rządzi Big Grin, swoją droga niezły pomysł

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
jaro   22-04-2011, 11:02
#33
nie jest to jakoś super równo powycinane i nawet nie obrębiałem wyciętego polaru, zobaczymy jak się będzie sprawować. Co to jest DIY??? :roll:

lizanie jest dobre...lodów
truskafka   22-04-2011, 11:21
#34
Do It Yourself

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Coolman   22-04-2011, 15:03
#35
lub jak kto woli Adam Słodowy Big Grin - w wolnym tłumaczeniu wszystkie sposoby są dobre
jaro   26-04-2011, 10:49
#36
pierwsze testy wypadły pozytywnie, ciekawe jak będzie jak się zrobi naprawdę ciepło

lizanie jest dobre...lodów
mraugorzata   24-08-2012, 09:41
#37
Pozwólcie, że odkopię ciut temat, nie ma sensu bowiem zakładać nowego.

Chyba coraz bardziej dojrzewam do decyzji o zakupie kasku. Oczywiście raczej nie stanie się to tak z dnia na dzień, bo trochę kasy w tym roku władowałam w rower (i nie tylko), więc najpierw będę musiała co nieco odłożyć. Będąc w temacie zielona jak szczypiorek zastanawiam się zatem ile mniej więcej powinnam zaoszczędzić i przeznaczyć na ten cel- żeby kask był odpowiednio wytrzymały, w miarę lekki i w miarę dobrze wentylowany. Pooglądałam sobie różne modele (na razie w necie) i ceny wahają się od jakichś 150 zł do 1000 i więcej. Doświadczenie z nart mówi mi, że na bezpieczeństwo nie powinno się skąpić, ale szukam jakiegoś złotego środka Wink

Rzecz jasna poczytałam sobie wątki o tym jak dobierać kask itp., ale miło mi będzie jak ktoś wrzuci tu jakieś w miarę aktualne propozycje.
I chyba powinnam w miarę szybko coś przyoszczędzić, bo sezon rowerowy w sklepach się kończy i niedługo już same narty na witrynach będą :lol:

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
tkt   24-08-2012, 09:51
#38
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl ... _29383.htm

spokojnie na początek wystarczy

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
radzik   24-08-2012, 09:53
#39
tak w skrócie to kask przy szybkim spotkaniu z autem nic nie daSmile

kask by przy szybkim spotkaniu spełniał swoją funkcję, powinien się rozlecieć (wytracając energię kinetyczną)

wiadomo, że przy jakichś wywrotkach kask się przyda, wtedy nie powinien się rozlatywaćSmile

podsumowując, kask by chronił powinien się rozpaść, więc chyba nie warto wsadzać w niego milionów złotych. a cena głównie zależy od estetykiSmile Jeśli chcesz mieć fajny, ładny kask to dasz trochę więcejSmile Najważniejsze by dobrze Ci na głowie leżał, nie latał i byś dobrze się w nim czuła. Dlatego musisz przymierzyć pierw w sklepie, a dopiero później zamówić w necie, nie odwrotnieSmile na cenę ma też wpływ liczba otworów wentylacyjnych, ale 2 w tą czy ta różnicy nie zrobiSmile Na cenę ponadto wpływa też waga kasku, im lżejszy tym droższy z reguły, ale nie jest to jakiś mega odczuwalny problem przy różnicach 50-100g ;d
mraugorzata   24-08-2012, 09:57
#40
Wiem, wiem, żeby w necie najpierw nie zamawiać- pisałam przecież, że czytałam wątek Smile Internet posłużył mi jako rekonesans co w ogóle jest i jakie są ceny Wink

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.