Strony (22):    1 2 3 4 5 6 ... 22   
tkt   25-08-2010, 17:35
#31
mariox napisał(a):Czy nie lepiej byłoby, aby trasy zamienić kolejnością? Tak sobie pomyślałem, że skoro różnią się od siebie o ponad 20 km, to tę krótszą zrobić w niedzielę.

Jeśli do Urszulina dotrzemy za wcześnie to "rozbudujemy" trasę o Bagno Bunów i Krowie Bagno, dojdzie około 30 kilo ;-) Trzeba trochę czasu doliczyć na zakwaterowanie się i doprowadzenie do porządku. Planuję wieczorne ognicho z drugiej strony jeziora w stosunku do noclegu (ok 7km) a trzeba jeszcze nazbierać trochę drewna jak będzie jeszcze w miarę widno. Zjazd na spanko w nocy więc światełka obowiązkowe.
Spokojnie w niedzielę zajedziemy na 17-18. Myślę, że od Zawieprzyc niektórzy pogonią w kierunku Lublina bez oglądania się na resztę grupy.
Dla pracujących w sobotę można opracować plan szybkiego dojazdu na miejsce asfaltem, 3 godzinki wystarczą.

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Bart   25-08-2010, 17:55
#32
Jurek S napisał(a):Jak na razie lekka przewaga II terminu

Chyba remis :-) , mi też oba terminy pasują, przepraszam że nie podałem wcześniej.
baja   25-08-2010, 18:25
#33
Jeśli odp. na pyt. z godz. 16:43 brzmi 'tak' to i ja się chętnie piszę.
Oba terminy pasują.
Paweł K.   25-08-2010, 18:52
#34
tkt napisał(a):Jeśli do Urszulina dotrzemy za wcześnie to "rozbudujemy" trasę o Bagno Bunów i Krowie Bagno, dojdzie około 30 kilo ;-) Trzeba trochę czasu doliczyć na zakwaterowanie się i doprowadzenie do porządku. Planuję wieczorne ognicho z drugiej strony jeziora w stosunku do noclegu (ok 7km) a trzeba jeszcze nazbierać trochę drewna jak będzie jeszcze w miarę widno...
Dworek Grafa-Urszulin to jakieś 60 km czerwonym rowerowym szlakiem (kierunek Wola Uhruska). Skoro ma być to wyjazd turystyczno-rekreacyjny to nie widzę sensu, żeby dokładać jeszcze kolejne 30km i patrzeć na zegarek, skoro mamy sami przygotować ognisko i narąbać drewna i je przytaszczyć a wiadomo przy ognisku trzeba śpiewać!! Jak pojedziemy dłuższą trasą to może na to zabraknąć czasu... a w nocy trzeba się wyspać... :-P A to kiedy?? Nie to żebym czepak był i się czepiał, ale jak każdy dorodny hardkor też lubię popędzić :lol: Tylko że popędzić, aby poobcować z naturąTongue Tam będzie ku temu sposobność.

Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Bart   25-08-2010, 19:52
#35
Pawełek dobrze gada, po pierwsze primo ultimo, "Pożegnanie Lata" to nie jest wyjazd do Kozłówki, Kazmierza czy do Osmolic i okolic, to jest specyficzne wydarzenie, dystans nie może być za długi, bo wtedy cała "impreza" straci na wartości :-D .

Najlepiej będzie jak dotrzemy, jak najszybciej do miejsca noclegu, wtedy będziemy mieć czas na wszystko, na spokojnie nazbieramy drzewa, zaopatrzymy się w kiełbaski. a potem "rączka w górę, potem w dół, pokaż jak bioderka wprawiasz w ruch" i takie tam... :-)
zrzędziątko   25-08-2010, 20:46
#36
To zabierzcie i mnie, a jak nie zabierzecie, to się sama z wami zabiorę Wink
Jestem za terminem wrześniowym, październikowy będzie podlegał ewentualnej negocjacji Wink
tkt   25-08-2010, 20:52
#37
Bart napisał(a):Najlepiej będzie jak dotrzemy, jak najszybciej do miejsca noclegu, wtedy będziemy mieć czas na wszystko, na spokojnie nazbieramy drzewa, zaopatrzymy się w kiełbaski. a potem "rączka w górę, potem w dół, pokaż jak bioderka wprawiasz w ruch" i takie tam... :-)

To właśnie autor miał na myśli Big Grin , ale trudno mi powiedzieć, o której się będzie robić ciemno stąd te zapasowe 30km (traska taka sobie).
Zaopatrzenie zrobimy po drodze w Urszulinie 4km od celu.

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Jurek S   25-08-2010, 21:05
#38
Dobrze gadacie :-D .
Baja, dla orlic ;-) zawsze miejsce się znajdzie. Tomek robi rozeznanie co do noclegów. Myśle, że przyjdzie moment kiedy będziemy musieli ograniczyć ilość uczestników. Ponieważ odzew jest dosyć szeroki pozwolę sobie ograniczyć czas zgłaszania chęci uczestnictwa do 05 września

Mamy juz 19 uczestników

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Karola   25-08-2010, 21:25
#39
Chciałam zgłosić udział Tercetu Egzotycznego czyli zespół Ich Troje w składzie - Paulina, Karolina i Kola :mrgreen: .
Nasz zespół najlepiej śpiewa i tańczy 8-) przy październikowym zachodzie słońca dlatego wybieramy termin drugi.

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
XTCuser   25-08-2010, 21:31
#40
Jadę, niezależnie od terminu.

[Obrazek: u6148y2012v4.gif]
Strony (22):    1 2 3 4 5 6 ... 22   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.