Strony (5):    1 2 3 4 5   
PrażonyRabarbar   03-07-2009, 02:27
#31
mamut77 jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę.
Wg. mnie koledzy z PR dostali kasę z fundacji Batorego i trza się jakoś z tego wywiązać.
Osobiście dla mnie Batory jest zbyt liberalny i niezbyt przyjemnie pachnie, więc kasy bym od nich nie brał.

I myślę tak jak JurekS, że RL może wspierać PR poprzez wszelkie akcje typu Masa Krytyczna czy Rowerowa Noc Kultury.
Ja sam robiłem foty właśnie na Nocy i potem udostępniłem je Michałowi z PR.

Mnie RL bardzo odpowiada i jeśli czas pozwala to stawiam się przy LKJ.
Myślę, że siłą RL jest prostota która leży na zwykłym "kręceniu" i otwartość na innych.
I nie widzę potrzeby jakiś fuzji, niech postanie tak jak jest.
Użytkowników przybywa, galeria się rozrasta, wiec potencjał jest.
Takie jest moje skromne zdanie :roll:

Pozdrawiam
eyehatepeople   03-07-2009, 09:59
#32
PrażonyRabarbar napisał(a):mamut77 jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę.
Wg. mnie koledzy z PR dostali kasę z fundacji Batorego i trza się jakoś z tego wywiązać.
Osobiście dla mnie Batory jest zbyt liberalny i niezbyt przyjemnie pachnie, więc kasy bym od nich nie brał.

co rozumiesz pod pojęciem "zbyt liberalny"...
i masz jakieś argumenty na poparcie tezy "niezbyt przyjemnie pachnie" czy tak sobie dumasz...


PrażonyRabarbar napisał(a):Mnie RL bardzo odpowiada i jeśli czas pozwala to stawiam się przy LKJ.
Myślę, że siłą RL jest prostota która leży na zwykłym "kręceniu" i otwartość na innych.
I nie widzę potrzeby jakiś fuzji, niech postanie tak jak jest.
Użytkowników przybywa, galeria się rozrasta, wiec potencjał jest.
Takie jest moje skromne zdanie :roll:
Pozdrawiam

i do tego się aktywność RL ogranicza... do organizowania "ustawek" i chwalenia się potem ze się przejechało zyliard kilometrów z ze średnią prędkością zylairda kilometrów na nanosekundę...
holden   03-07-2009, 10:08
#33
eyehatepeople napisał(a):chwalenia się potem ze się przejechało zyliard kilometrów z ze średnią prędkością zylairda kilometrów na nanosekundę...
długo jeszcze zamierzacie ten temat ciągnąć? chcecie zabronić nam jeżdżenia i siłą zmusić do działalności pro rowerowej?
Przedstawiliście już PR, kto będzie chciał ten pomoże. Nie wiem po co mnożyć posty w tym temacie...

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Mariusz-Finch   03-07-2009, 10:52
#34
eyehatepeople napisał(a):chwalenia się potem ze się przejechało zyliard kilometrów z ze średnią prędkością zylairda kilometrów na nanosekundę...
- właśnie po to /m.in. / to forum jest aby się spotykać na "ustawki" i razem jeździć,a jak Ci nie odpowiada,to po co się rejestrowałeś tu???, a czego oczekiwałeś ???,że będziemy tu kółko literackie,a może różańcowe :evil: :evil: :evil: ???
PrażonyRabarbar   03-07-2009, 11:15
#35
eyehatepeople napisał(a):co rozumiesz pod pojęciem "zbyt liberalny"...
i masz jakieś argumenty na poparcie tezy "niezbyt przyjemnie pachnie" czy tak sobie dumasz...

Wyraziłem tylko swoje zdanie, i nie mam zamiaru wyciągać argumenty za i przeciw na tym forum i w tym wątku.

A jeśli chodzi o kasę to admini RL mają moje pełne poparcie i jeśli trzeba to wrzucę parę grosza na konto kiedy zajdzie taka potrzeba.
Wiadomo, że miejsce na serwerze kosztuje, domena tez, a ja z tego korzystam, więc czuje się choć trochę zobowiązany. :-)
Wawerka   03-07-2009, 12:33
#36
PrażonyRabarbar napisał(a):
eyehatepeople napisał(a):co rozumiesz pod pojęciem "zbyt liberalny"...
i masz jakieś argumenty na poparcie tezy "niezbyt przyjemnie pachnie" czy tak sobie dumasz...

Wyraziłem tylko swoje zdanie, i nie mam zamiaru wyciągać argumenty za i przeciw na tym forum i w tym wątku.

A jeśli chodzi o kasę to admini RL mają moje pełne poparcie i jeśli trzeba to wrzucę parę grosza na konto kiedy zajdzie taka potrzeba.
Wiadomo, że miejsce na serwerze kosztuje, domena tez, a ja z tego korzystam, więc czuje się choć trochę zobowiązany. :-)

super, tylko się zastanów kolego czy przypadkiem nie jesteśmy zbyt liberalni i czy wystaraczająco ładnie pachniemy hihi :lol:

oczywiście to żarcik ;-) niemniej poczułam się nieco urażona Twoją opinią na temat instytucji, z którą dwukrotnie współpracowałam i mam o niej bardzo dobre zdanie

no i wątek się zrobił kompletnie OT :evil:
KermitOZ   03-07-2009, 13:55
#37
PrażonyRabarbar napisał(a):A jeśli chodzi o kasę to admini RL mają moje pełne poparcie i jeśli trzeba to wrzucę parę grosza na konto kiedy zajdzie taka potrzeba.
Wiadomo, że miejsce na serwerze kosztuje, domena tez, a ja z tego korzystam, więc czuje się choć trochę zobowiązany. :-)

Dzięki wielkie za te słowa, fajnie, że są ludzie którzy tak się utożsamiają ze stronką i forum Smile Ale nie ma potrzebny dorzucania się do serwera itd. i tak to zorganizujemy, że nigdy nie będzie Smile Jeden z rowerowych zapaleńców udostępnia nam serwer, pomógł przy zainstalowaniu stronki, domena to też grosze, więc wszytko gra Smile Nic tylko jeździć, a forum niech nam dobrze służy w organizowaniu tych ustawek i wymianie doświadczeń Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
PrażonyRabarbar   03-07-2009, 18:04
#38
KermitOZ to kiedyś zamówię sobie u Was koszulkę i spodenki z RowerowyLublin.org :lol:
Ale pod warunkiem że znajdzie się w rozmiarze XXL :oops:
holden   03-07-2009, 20:39
#39
O właśnie ja też bym się zaopatrzył w koszulkę i może gatki (jaki tam jest pampers?) no i oczywiście skarpetki takie jak ma Pani Kierownik :-D
Może by zrobić jakąś zbiorową akcje?

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Karcer   03-07-2009, 20:44
#40
eyehatepeople napisał(a):i do tego się aktywność RL ogranicza... do organizowania "ustawek" i chwalenia się potem ze się przejechało zyliard kilometrów z ze średnią prędkością zylairda kilometrów na nanosekundę...

To już ociera się o zwykłe chamstwo. Czymże jest rowerowanie jak nie przejeżdżaniem "zyliarda kilometrów" "ze średnią prędkością zyliarda kilometrów na nanosekundę". A jeszcze lepiej robić to w miłym towarzystwie.
Na tym polu strona RL i forum sprawdzają się znakomicie, za co należą się słowa uznania dla organizatorów i twórców całego przedsięwzięcia.

Wytykanie, że "tylko" sobie jeździmy, a nic "nie działamy" jest wyjątkowo żałosnym zagraniem. Ci co działają są "true", a ci co tylko jeżdżą to już "not". Zapominasz że, dla większości z nas jazda na rowerze to świetna zabawa, relaks i oderwanie się od problemów w szkole, na studiach, w pracy ,itp. Nie wszyscy poprzez rower "chcą zbawiać świat".

Portal rowery.ekolublin.pl jeśli będzie faktycznie dobrym i przydatnym narzędziem, to sam się obroni. Jeśli ktoś na przykład będzie chciał załozyć bloga, to go założy (wystarczy aby miał wiedze o takiej możliwości), a jeśli ten blog będzie ciekawy to inni będą go czytać. I zapewniam was, że nikt nie uzna tego za zdradę RL.
Jak już wcześniej napisano, na pewno uczestnicy ustawek chętnie wspomogą PR w różnych akcjach, a jeśli kogoś to bardziej wkręci, to sam się zgłosi ze swoją inicjatywą. Taka forma współpracy będzie najbardziej korzystna dla całego środowiska rowerowego w Lublinie.
Niestety to do czego zmierza ten wątek to robienie rozłamu, a (mam nadzieje) na tym chyba nikomu nie zależy.
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.