Strony (4):    1 2 3 4   
Bart   12-08-2009, 15:36
#11
Bardzo ubolewam Cry , że zniknęła, póki co, tradycja damskich ustawek, bo ja bardzo lubię z kobietami...

Trudno :-( , nic nie zwojuję w tej kwestii, nie mam wyjścia i jestem zmuszony z tymi narwańcami pojechać, co to będą darli ile tylko sił w nogach...
marecky   12-08-2009, 15:59
#12
no i troszke deszczyk zrosił asfalt :-)

ja się piszę na tą ustawkę jeśli będzie bezdeszczowa pogoda, a wygląda na to że TAK :!: :mrgreen:
Ula   12-08-2009, 17:19
#13
kola napisał(a):
transf napisał(a):Ile to będzie km i czy zdążymy przed meczem? ;p
To będzie ok 55-60 km. Jeśli ekipa będzie dobra i wyjedziemy punktualnie to powinniśmy zdążyć. Ale w razie czego dostosujemy tempo do najwolniejszego uczestnika - to przecież dział "Rekreacyjnie i turystycznie" :mrgreen:

no nie wiem czy dalibyście radę tempo dostosować do mnie... bo ja bardzo chętnie bym wyruszyła na rowerek....ale nie ma kobiecej ustawki... i... co ...?? weźmiecie i mnie czy tempo "mocno rekreacyjne"??
transf   12-08-2009, 18:59
#14
Sorry. Nie dałem rady - problemy techniczne ze sprzętem :/
Karen   12-08-2009, 20:02
#15
Jurek S napisał(a):W ten sposób osłabiacie :-( ducha kobiecego na tym forum.

Duch jest :mrgreen:
tylko brak czasu...bo niektórzy pracują taka jak ja i popołudniami niestety :-( ale jak będę mieć dzień wolny na pewno skorzystam :-D
Pewnie od razu na dzień dobry to zawał (bo widząc na forum jakie tempo panuje na takich wyjazdach..)....ale co tam będę z 5 km za resztą pewnie 8-)
kreciczek   12-08-2009, 21:25
#16
Ustawka była przednia :-) szkoda, że nie wziąłem świateł, chętnie zostałbym dłużej, może bym się rozkręcił bardziej hehe :-P
BlackBull   12-08-2009, 21:52
#17
podziękowania dla krzyśka za ustawke
kamikadze dziękuje za zasłone dymną przed WŁADZĄ ;-) wracając po zmroku trzeba być
"oświeconym" :lol: (swoja drogą zapomniałem jak "wspaniale" jeżdzi sie po zmroku po ścieżce)
za towarzystwo wielkie thenks :-)
do następnego 8-)
august   12-08-2009, 22:06
#18
Panie kierowniku zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie gratulacji za organizację ustawki ;-) Tempo ultraszybkie :-D momentami miałem problemy z "rozbujaniem" mojego koromysła ;-) ale wyzwania są po to, żeby je podejmować. Tak, tak, tak wróciłem bardzo zadowolony. Jutro wyślę sms (30 zł +vat) do wróżki Izabeli :lol: o podanie prognozy pogody na najbliższe 24h. Pozdrowienia dla wszystkich. Dzięki za fajnie spędzony czas :!: Do zobaczenia :!: :!:

Pozdrawiam
Paweł K.   12-08-2009, 22:07
#19
No i mi się również dziś świetnie jechało. Super tempo jak dla mnie a mimo to nie czuję za bardzo zmęczenia... wiem!! Może to ten makaron... :mrgreen:
Dzięki dla wszystkich za jak zawsze doborowe towarzystwo, a na przyszłość pamiętajmy o oświetleniu!! :!:

Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Wieśko   12-08-2009, 22:10
#20
Wg zapowiedzi był asfalt, więc i tempo trochę wyższe, ale jechało się spokojnie, bez szarpania.
W wyniku selekcji naturalnej wykrystalizowała nam się grupka prawdziwych maniaków, którzy zaczęli wprowadzać w życie rozchodniaki :-D
Następnym razem chyba się nim poczęstuję :mrgreen:
Dzięki za wspólny wyjazd i do zobaczyska :-)
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.