Strony (7):    1 ... 3 4 5 6 7   
krzysiaczek   03-03-2013, 11:50
#51
Łoj gwiździ, wieje..Lepiej w domu zostać i jakieś koło nacentrować ;-)
KermitOZ   03-03-2013, 14:04
#52
krzysiaczek napisał(a):Lepiej w domu zostać i jakieś koło nacentrować ;-)
Jak wczoraj wieczorem dobrze nacentrowali to może na dziś wychodne dostali Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Jakub.P   03-03-2013, 14:47
#53
Chyba ich wywiało albo zawiało xD

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
radzik   03-03-2013, 15:20
#54
jak obiecałem, tak zrobiłem- całą drogę peleton zamykałem a od czasu do czasu za horyzontem mym kompanom znikałem. W takim towarzystwie to jednak mały kwas :oops:

bardzo przyjemna wycieczka, słoneczko całą drogę, lekka bryza w plecki w obie strony- Ci co nie pojechali niech żałują!

u mnie 55.35 km

i czekam z niecierpliwością na następną wycieczkę :!:
Barszczyk   03-03-2013, 15:33
#55
Wspomniany sport tracker... mam nadzieje, że link działa odpowiednio
http://www.sports-tracker.com/#/workout ... qjv58tsa1h
( Należy uwzględnić, że średnia jest podana z postojami )

Dziękuję serdecznie było bardzo miło i przyjemnie, specjalnie się nie zmęczyłem w prawdzie, ale to nadrobimy innym razem Big Grin

Epicki wiatr, prawie lewitujące przystanki, kapeć w kole... nie mogę sobie wyobrazić lepszego dnia Smile Cieszę się, że dołączyłem do forum i mam okazję do jazdy w doborowym towarzystwie.

"Życie ma więcej wyobraźni niż możemy sobie wymarzyć."
Krzysztof Kolumb
Aga84   03-03-2013, 15:37
#56
Jakub.P napisał(a):Chyba ich wywiało albo zawiało xD

Kuba toż to twarde sztuki są :-D ani mróz, ani wiatr im nie straszny
Bart   03-03-2013, 15:38
#57
Trzepaliście się, więc był czas na foty/filmy :?: Idea


Kuba, byłeś wreszcie na rowerq? chyba miałeś pojechać, miałeś jechać, na pewno miałeś pojechać, jednak nie pojechałeś, jak to jest z Tobą? <facepalm>

Terenikiem to ciągnikiem.
KermitOZ   03-03-2013, 15:41
#58
Bart, a Ty to gardzisz już standardami przez Tereszyny i Radawczyki? Wink Pomachałeś dziś przynajmniej żelastwem? Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Jurek S   03-03-2013, 15:45
#59
Ufff, przeżyłem. Ale tak to jest jak się ustawkę dla hardcorów zrobi ;-) . Radzik nie pochlebiaj sobie ;-) to ja za horyzontem znikałem :-P . Ale i tak musieli na kierownika poczekać. :-D Dzięki wszystkim za wspólne kręcenie. Te kilka kilogramów, które nie wiadomo skąd po zimie się wzięły Undecided dały znać o sobie. Ale rozgrzewka była dobra. Czekamy na foto-video relację od marioxa.
U mnie 62 z groszami.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
mariox   03-03-2013, 17:23
#60
No i fajna była wycieczka. Trochę rzeczywiście w jedną stronę wiało, za to z powrotem było całkiem fajnie z wiaterkiem w plecy, lub w najgorszym przypadku z boku. Te odgłosy zza okna to trochę na wyrost były, bo zdarzało się jeździć w gorszych warunkach.
Mój track
Kilka fotek
Na jednym postoju mieliśmy obawy, czy na wietrze utrzyma się wiata przystankowa. Od razu żałowałem, że nie było z nami jednego Kolegi, który z pewnością zaatakowałby te wiatę, poprzedzając to działanie słowami "patrzcie się na mnie". Byłoby co oglądać, a tak tylko takie bujanie się...
KLIK
Po za tym, taka tam sobie trzepanina w Palikijach. Pod wiatr, ale z górki ;-)
Dzięki za towarzystwo, tego mi było trzeba. Do następnego.
PS. Barszczyk, ustaw sobie w Sports Trackerze autopauzę, będziesz miał średnia bliższą rzeczywistej.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Strony (7):    1 ... 3 4 5 6 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.