Strony (7):    1 ... 3 4 5 6 7   
Lech   20-07-2013, 21:51
#41
Iron79 napisał(a):Szkoda , że ostatni przed wami nie kontrolował, kto za nim jedzie i nie oglądał się co jakiś czas, bo uważam, że taka poniekąd jest jego rola...przynajmniej ja tak robię jak jadę w "końcówce". Nie obrażaj się ;-)
Sądzę, że dlatego Radzik jechał z Ex Driverem.

@Ex Driver szkoda, że zrezygnowałeś, z reguły gdy grupa się rozjedzie czekamy na pierwszym skrzyżowaniu/zmianie kierunku, szczególnie przy rekreacyjnych ustawkach.

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
paul67   20-07-2013, 22:08
#42
Ex Driver napisał(a):początek to jakieś nieporozumienie
Przepraszam, mój błąd, powinienem pilnować, aby nikt się nie zgubił. Na swoje usprawiedliwienie napiszę tylko, że była to moja pierwsza rekreacyjna ustawka i brakuje mi jeszcze doświadczenia.

Ex Driver napisał(a):Deklarowane tempo rekreacyjne nie miało z rekreacją wiele wspólnego.
Temat tempa rekreacyjnego wielokrotnie przewijał się na tym forum i jak widać każdy może mieć swoje zdanie.
Dzisiejsza średnia do Kazimierza, w zdecydowanej większości po asfalcie z jednym większym podjazdem, wyniosła 18,3 km/h.
We wtorek Pielgrzymka na trasie Lublin – Kępa Gostecka miała podobną średnią.
Wolniej to już tylko na wyjazdach rodzinnych…

Ex Driver napisał(a):Nie bardzo rozumiem za czym tak goniliście.
Tylko Magda i Piotrek zostali na nocleg w Kazimierzu, pozostali uczestnicy nie mieli takich planów.

Pozdrawiam
rob006   20-07-2013, 22:12
#43
Gratulacje dla organizatora za przygotowanie świetnej trasy i załatwienie ładnej pogody - chmury straszyły, ale ostatecznie na straszeniu się skończyło.
Co do tempa - mi ono odpowiadało, nie słyszałem też aby ktoś narzekał (a jeśli ktoś narzekał, ale po cichu, to sam jest sobie winien Big Grin), ale mi średnia wyszła 19.9 km/h, co biorąc pod uwagę dystans, ilość terenu i podjazdów, jest naprawdę niezłym wynikiem, i nazwanie tego tempem rekreacyjnym to lekkie nadużycie. Big Grin

EDIT: Hmm, widać co licznik, to inna średnia Big Grin.
Iron79   20-07-2013, 22:30
#44
rob006 napisał(a):EDIT: Hmm, widać co licznik, to inna średnia Big Grin.

trzeba wziąć poprawkę na dojazdy od/do miejsca zamieszkania ;-)
rob006   20-07-2013, 22:34
#45
Iron79 napisał(a):trzeba wziąć poprawkę na dojazdy od/do miejsca zamieszkania ;-)

No ja daleko nie miałem - chyba czas popaść w samozachwyt, skoro udało mi się podgonić 1,5 km/h Big Grin
KermitOZ   20-07-2013, 22:35
#46
Sławek, bardzo fajne fotki, nawet jakiś trzepak się pod Łukoilem załapał Wink Bastępnym razem zostaw max 50 i będzie się świetnie oglądać Smile
Monika, przeciągnij rurkę od bukłaka przez dolną szlufkę i odrobinę skróć, będzie wygodniej Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Michał Lubelski   20-07-2013, 22:45
#47
Ja również bardzo dziękuję - szczególnie autorowi trasy. Nie doczekałem się na Was w knajpie w Mięćmierzu więc pojechałem odwiedzić znajomych w Kaziku, a potem już nie wracałem na miejsce zbiórki. Powrót początkowo czerwonym szlakiem, a potem różnie, m.in. przez Niezabitów i Wojciechów. Z Motycza wyszło 107 km.
Ciekaw jestem całej sytuacji z osami. To zdarzyło się gdzieś pod wiatrakiem?
W akademicką dyskusję o tempie nie będę się wdawał. Dla mnie było spore, ale nawet się z tego powodu cieszę.
MaciekNP   20-07-2013, 22:52
#48
paul67 napisał(a):Jedziemy w sobotę. Pisz Maciek ustawkę na niedzielę, chętni pewnie się znajdą.
Szkoda, że nie mogliśmy dołączyć. Po fotach widzę, że zebraliście mocną ekipę.

Iron79 napisał(a):A może Maciek zrobisz/zrobimy jakąś ustawkę na niedzielę ? jak coś to wstępnie się piszę
Postaramy się powtórzyć Waszą trasę ale zapewne w mniejszym gronie bo już za późno żeby coś większego zmontować. Wcześniej niestety nie miałem dostępu do sieci i nie mogłem założyć tematu. Gdyby ktoś miał ochotę dołączyć to zapraszam o 9:30 na parkind przed Decathlonem.

Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
slv   20-07-2013, 22:56
#49
Michał Lubelski napisał(a):Ciekaw jestem całej sytuacji z osami. To zdarzyło się gdzieś pod wiatrakiem?

Nie. W okolicy promenady - czekaliśmy akurat na kilka osób.

KermitOZ napisał(a):Sławek, bardzo fajne fotki, nawet jakiś trzepak się pod Łukoilem załapał Wink Bastępnym razem zostaw max 50 i będzie się świetnie oglądać Smile

Wrzuciłem z automatu to, co było na karcie ;-) Następnym razem będzie selekcja (w sumie czemu nie) i link do wszystkich fot dla zainteresowanych. W poniedziałek nie będę pstrykał (Monika się ucieszy :-P) :mrgreen:
paul67   20-07-2013, 23:55
#50
Dziękuję za tak liczne przybycie na moją ustawkę. Taka frekwencja bardzo mnie zaskoczyła, co później miało swoje konsekwencje.
Pogoda rzeczywiście nam dopisała, ale nie miałem z tym nic wspólnego.
Trasa to efekt wycieczek z Jurkiem, z Endriu68 plus mieszanka szlaków: rowerowego i pieszego. Ja tylko połączyłem to w pewną całość. Fajnie, że się podobała.
Dzięki wszystkim za miłe towarzystwo Smile

Pozdrawiam
Strony (7):    1 ... 3 4 5 6 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.