Strony (7):    1 ... 3 4 5 6 7   
MindEx   15-09-2009, 02:08
#51
na stronie rajdu - http://rajd.nadbugiem.pl/ - są już zdjęcia i podsumowanie oraz podziękowania.
Zdjęcia w oryginalnej rozdzielczości nie są jeszcze przesłane nigdzie na sieć. Jeśli jest zainteresowanie takowymi, dajcie znak - wyślę wtedy pewnie jutro i dam link tutaj.

P.S. Widziałem na razie dwie galerie Waszych zdjęć, a wydaje mi się, że więcej osób je robiło. Mam nadzieję, że zechcecie się niedługo pochwalić swoimi fotkami.

pzdr.
cwietek3   15-09-2009, 10:37
#52
Pozdrowienia z Parczewa dla wszystkich!
Zapraszam do obejrzenia naszej galerii zdjęć z niedzielnego rajdu
http://picasaweb.google.pl/cwietek3/Pier...dRowerowy#
Monika   15-09-2009, 11:22
#53
Pozdrawiamy serdecznie Rowerowy Parczew ;-)

orientuj...
KermitOZ   15-09-2009, 11:28
#54
Krótka relacja-info z rajdu już na stronie głównej. Dzięki Monika za tekst Smile Do relacji dorzuciłem linki, które dotychczas pojawiły się na forum Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Inula   15-09-2009, 12:11
#55
Małe sprostowanie. Na zdjęciu w Świątyni nie nudzę się, wręcz przeciwnie. Słuchałam w skupieniu brodatego Braciszka mówiącego dokładnie w tym momencie o krzyżu, który wygląda jak lustrzane odbicie swastyki. Nie każdy siedzący jest znużony, bądź znudzony tym co dzieje się wokół niego.

Dziękuję za możliwość umieszczenia tego wywodu na forum :-)

Idąc za hasłem komentatora - fajnie byłoby byc cudownym dzieckiem "dwóch pedałów" Smile
cwietek3   15-09-2009, 12:12
#56
To ja jeszcze dorzucam krótki filmik z rajdu. http://www.youtube.com/watch?v=T9_lDyH7N6E
MindEx   15-09-2009, 12:45
#57
Inula napisał(a):Małe sprostowanie. Na zdjęciu w Świątyni nie nudzę się, wręcz przeciwnie. Słuchałam w skupieniu brodatego Braciszka mówiącego dokładnie w tym momencie o krzyżu, który wygląda jak lustrzane odbicie swastyki. Nie każdy siedzący jest znużony, bądź znudzony tym co dzieje się wokół niego.

Dziękuję za możliwość umieszczenia tego wywodu na forum :-)


w opisie zdjęcia miał być na końcu uśmieszek, ale o 2 w nocy byłem już lekko zmęczony i zapomniałem o nim.

dziś postaram się zmienić opis. o nudzie już nic nie będzie Smile

pzdr.
Inula   15-09-2009, 13:59
#58
mindex napisał(a):w opisie zdjęcia miał być na końcu uśmieszek, ale o 2 w nocy byłem już lekko zmęczony i zapomniałem o nim.

dziś postaram się zmienić opis. o nudzie już nic nie będzie Smile


Nie robię wyrzutów, ja się tylko asekuruję zanim wyjdę na lesera :-D

Idąc za hasłem komentatora - fajnie byłoby byc cudownym dzieckiem "dwóch pedałów" Smile
Aga   15-09-2009, 19:06
#59
Dzięki wszystkim za linki do zdjęć.
Ja również witam i pozdrawiam Rowerowy Parczew :-). Do zobaczenia na jakiejś wyprawie :mrgreen:
Bart   15-09-2009, 20:58
#60
Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział , kilka fotek wrzuciłem do Galerii RL ;-)

Terenikiem to ciągnikiem.
Strony (7):    1 ... 3 4 5 6 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.