Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
Iron79   26-10-2013, 20:34
#21
Mam zamiar się dotoczyć na ten lukoil, dobrze, że 1h będzie w zapasie :-) a i losowanie jest pełne dramaturgii , jest łezka w oku , uśmiech promienny, czerwone policzki :oops: i oklaski na stojąco.

ps. leszek może spotkamy się na felinie ? bo wychodzi na to , że tylko ja będę ze Świdnika (daj info na PW)
Jurek S   26-10-2013, 20:48
#22
mraugorzata napisał(a):Chociaż Grzesiek nie da się ludziom wyspać, to pocieszam się myślą, że przynajmniej na miejsce ustawki nie mam daleko ;-)

Gosiu, jak chcesz się wyspać to nie przestawiaj zegarka i wtedy przyjedź na ustawkę na 9.30 :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
KermitOZ   26-10-2013, 20:49
#23
Gośka, idź spać przed 22 to się wyśpisz. Fajnie, że sporo osób szykuje się na jutro, oby nikt nie zaliczył wpadki z przestawianiem zegarka (pamiętajcie, że np komórki przestawiają automatycznie, najpewniejszy będzie pewnie zwykły blaszany budzik, przed snem cofnięty o godzinę Wink).

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
mraugorzata   26-10-2013, 20:57
#24
KermitOZ napisał(a):pamiętajcie, że np komórki przestawiają automatycznie, najpewniejszy będzie pewnie zwykły blaszany budzik, przed snem cofnięty o godzinę

Najpewniej by było jakby ktoś do mnie zadzwonił i mnie obudził :-P Powiedzmy tak maks. o 7 nowego czasu. Jacyś chętni? :-P

A zwykłych budzików nie lubię, bo słyszę jak tykają i nie mogę usnąć :evil:

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
piotr73   26-10-2013, 21:02
#25
Powiem nieśmiało , że prawdopodobnie przy pomocy Grześka dzięki temu że zorganizował taką ustawkę , w końcu uda mi się pokonać dolinę Ciemięgi w całości parę razy w tym sezonie myślałem o takim wyjeździe i w końcu……., no nic zobaczymy jutro .
damian.s   26-10-2013, 21:12
#26
KermitOZ napisał(a):(pamiętajcie, że np komórki przestawiają automatycznie, najpewniejszy będzie pewnie zwykły blaszany budzik, przed snem cofnięty o godzinę Wink)
Nie jestem pewien czy wszystkie komórki przestawiają się automatycznie. Ale w tym przypadku to nie jest problem - jak ktoś przestawi przestawi sobie czas w komórce ręcznie, a potem komórka zrobi to jeszcze raz automatycznie, to nic się nie stanie - teraz czas cofamy, więc taka osoba obudzi się po prostu godzinkę wcześniej - wtedy na pewno nie będzie problemu ze zdążeniem na czas itp.

[Obrazek: button-1421-black.png]
paul67   26-10-2013, 22:35
#27
Wpiszę się i ja. Dziś się nie udało, może jutro uda się wylosować Wink

Pozdrawiam
MarcinK   27-10-2013, 00:17
#28
Prosze i mnie w pisac na liste Do zobaczenia:-))
damian.s   27-10-2013, 07:42
#29
Dzień dobry śpiochy :-) Piękny dzień się zapowiada, więc wstajemy szybciutko, raz, raz :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Mariobiker   27-10-2013, 07:45
#30
damian.s napisał(a):Dzień dobry śpiochy :-) Piękny dzień się zapowiada, więc wstajemy szybciutko, raz, raz :-)
Witaj Damian :-) ale z Ciebie ranny ptaszek

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.