Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
KermitOZ   27-10-2013, 17:36
#41
Dzięki wszystkim za przybycie na ustawkę i miłe towarzystwo Smile Mam nadzieję, że tempo było znośne, starałem się kontrolować żeby nikt nie zostawał i rzeczywiście przez większość trasy jechaliśmy zwartą grupą (nie licząc np. singla w Dysie, tuż przed losowaniem, gdzie aż prosiło się o szybszą jazdę Wink). Co do postojów to ja wyznaję zasadę, że nie ma się co rozsiadać i wybijać z rytmu, zwłaszcza jeśli nie ma żadnego celu, do którego mamy dojechać (np. Kazimierz, Kozłówka), a sama droga jest celem Wink

Co do trasy to bardzo mi się podobała Wink Była okazja przypomnieć sobie kilka odcinków, którymi już dawno nie jeździłem, ale też poznać kilka nowych ścieżek (terenowy szlak przed Miłocinem, okolice przejazdu przez S17 i snopkowski odcinek po polach). Udało się też bez błądzenia dojechać i przejechać przez Las Świdnicki, czyli chyba wyszło bez kichy Wink

Mój track (Strava jest dużo lepsza od Endomondo, nie tylko w liczeniu przewyższeń Tongue): http://www.strava.com/activities/91613649.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Jurek S   27-10-2013, 17:58
#42
BromasS napisał(a):Dziękuję było miło. ;-)

mraugorzato którędy jechałaś że takie kosmiczne przewyższenia wyszły?

Teraz tu już przesadziłaś ;-) Ostatnio było tylko coś ok. 10km :mrgreen:, no może co najwyżej 100km. :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Janusz M   27-10-2013, 18:01
#43
Byłem smutny bo miałem spore zaległości "rowerowe".Teraz jestem wesoły 124 km. Grzegorz i wszyscy uczestnicy to dzieki WAM. Dziekuje jesteście OK. ostatnie 20 km ciężko cały czas "pod wiatr" Pozdrowienia i do zobaczenia.
mraugorzata   27-10-2013, 18:15
#44
BromasS napisał(a):mraugorzato którędy jechałaś że takie kosmiczne przewyższenia wyszły?
To tu, to tam ;-)

KermitOZ napisał(a):Strava jest dużo lepsza od Endomondo, nie tylko w liczeniu przewyższeń Tongue
Robisz się nudny :-? Zazdrościsz mi po prostu, że mam czerwony telefon, który pasuje mi kolorystycznie do koszyków na bidon i sakw rowerowych ;-)
Gdyby :!: zależało mi na super-ekstra dokładnym zapisie dystansu i średniej to może bym się zastanowiła. Ale od tego mam licznik na kierownicy (który dzisiaj połowę dystansu i tak jechał źle skalibrowany :oops: ). Na szczęście dla NASA nie pracuję, a endomondo jest mi tylko po to, żeby zapisać mniej więcej trasę, do której może kiedyś wrócę. Przypominam, że jeżdżę typowo amatorsko i rekreacyjnie i to, co mam, w 100% mi się sprawdza ;-) (zwłaszcza od kiedy wyłączyłam autopauzę :mrgreen: )

A co liczenia przewyższeń- no tak, Lubelszczyzna przypomina wyglądem Himalaje, myślę, że ta funkcja jest wręcz niezbędna, żeby móc sobie spokojnie jeździć, bo jeszcze się okaże, że po 6 tys. tlenu nie ma :-P

(edit. A to, że u mnie endomondo mocno przesadza to naprawdę nie moja wina. W "wynikach" nie biorę pod uwagi tej informacji, podobnie jak prędkości średniej- są, bo są, i tyle ;-) )

(edit. 2) wywaliłam te przewyższenia ze statystyk ;-) żeby nikt się nie bał na przyszłość z nami jeździć :-P

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
KermitOZ   27-10-2013, 18:23
#45
Gośka, "Za długie, nie czytam" Wink

Tak sobie tylko przypomniałem, że ktoś kiedyś narzekał, że mu Endomondo trasę urywa itd., ale to chyba nie byłaś Ty Wink Koniec offtopu ;]

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Judaas   27-10-2013, 18:28
#46
Dzięki za wspólne kręcenie.Ja również dołączam sie do podziękowań za super trasę. Jeszcze nie przejechałem doliny w takiej konfiguracji. Duże dzięki również dla Paula za koło w momentach słabości. Nie miałem pojęcia, że po chorobie jestem tak wypompowany i przeliczylem się. Jednak domechałem i 100 pękła. Jeszcze raz duże dzięki dla wszystkich i do następnego¡
paul67   27-10-2013, 20:12
#47
Jeszcze nigdy 27 października nie jeździłem "na krótko", taka rewelacyjna była dziś pogoda. Grzesiek poprowadził nas świetną trasą z fajnymi odcinkami terenowymi. A jazda po liściach w lesie świdnickim tak mi się spodobała, że pokręciłem się jeszcze po Starym Gaju Smile
Dzięki za bardzo przyjemną jazdę Smile

Pozdrawiam
Yanq   27-10-2013, 20:29
#48
Miło... Pogoda jak marzenie, fajna traska, dobre rekreacyjne tempo, dziękuję wszystkim za towarzystwo i organizatorowi za tę ustawkę.
Dziś fotografów zbyt wielu chyba nie było więc załączam swoje Fotki

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
danidani   27-10-2013, 20:35
#49
A ja żałuję, że dziś z Wami nie pojechałem.
Wczoraj było super, ale dziś żona wygrała, więc przegoniłem ją do Zawieprzyc Smile

Gdzieś mniej więcej ok 63-65km (wg. trasy mraugorzaty) pomachaliśmy wam i pojechaliśmy w stronkę domku Smile

PS. Foty jakieś macie? :-)

Get the [ekhmm] out of my kitchen !!
G. Ramsay
piotr73   27-10-2013, 21:39
#50
danidani napisał(a):A ja żałuję, że dziś z Wami nie pojechałem.
Wczoraj było super, ale dziś żona wygrała, więc przegoniłem ją do Zawieprzyc Smile
.........
Ach te żony , człowiek głupi i się żeni, a potem cierpi... :mrgreen:
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.