Strony (15):    1 2 3 4 5 ... 15   
bartkol   21-01-2015, 16:18
#21
Ten ośrodek w Popowie to nie tylko ośrodek szkolenia SW ale także Oddział Zewnętrzny Zakładu Karnego w Warszawie. Ale to tylko jeszcze lepiej bo takiego porządku jak tam to trudno znaleźć, Zresztą to bardzo ładne miejsce więc na pewno będziecie zadowoleni.
damian.s   21-01-2015, 16:29
#22
bartkol napisał(a):Ten ośrodek w Popowie to nie tylko ośrodek szkolenia SW ale także Oddział Zewnętrzny Zakładu Karnego w Warszawie.
O tym akurat wiemy, i jest to zakład półotwarty - ale to miała być niespodzianka dla ewentualnych uczestników wyjazdu :mrgreen: Najważniejsze żeby nie dać się nabrać na stary numer z mydłem :-P

[Obrazek: button-1421-black.png]
arta   21-01-2015, 23:43
#23
damian.s napisał(a):
bartkol napisał(a):Ten ośrodek w Popowie to nie tylko ośrodek szkolenia SW ale także Oddział Zewnętrzny Zakładu Karnego w Warszawie.

O tym akurat wiemy, i jest to zakład półotwarty - ale to miała być niespodzianka dla ewentualnych uczestników wyjazdu :mrgreen:

No to pięknie! Confusedhock: :-> Aż strach się bać, jakie jeszcze niespodzianki szykują nam organizatorzy :lol:
JuraS   21-01-2015, 23:59
#24
arta napisał(a):O tym akurat wiemy, i jest to zakład półotwarty - ale to miała być niespodzianka dla ewentualnych uczestników wyjazdu


No to pięknie! Aż strach się bać, jakie jeszcze niespodzianki szykują nam organizatorzy
Nie bój nic Marto :-> ,Damian użył niewłaściwego słowa,zamiast "uczestników " powinno być "osadzonych" :mrgreen: .

Pozdrawiam,
Jurek
nietutejszy   22-01-2015, 00:09
#25
damian.s napisał(a):(...) Z Parczewa powrót szynobusem, (...)

7 czerwca? w niedzielę? z Parczewa? 13 (a może więcej) osób z rowerami? szynobusem? pewnie tym o 17.18 (czy jakoś tak)? Śmiem sądzić, że niełatwo będzie się zabrać i wersja pełnorowerowa może być wręcz koniecznością.

Tak tylko swoje groszetrzy wtrącam bo może bym się wybrał i licząc na zmęczenie wycieczki w Parczewie do peletonu dołączył....

Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
damian.s   22-01-2015, 08:26
#26
nietutejszy napisał(a):7 czerwca? w niedzielę? z Parczewa? 13 (a może więcej) osób z rowerami? szynobusem?
Nie wiem jak możesz wątpić w nasze możliwości :mrgreen: Po Twoim wpisie wnioskuję Kolego, że nie zdarzyło Ci się przewozić większej ilości rowerów w szynobusie ;-) więc wyobraź sobie taką sytuację - długi sierpniowy weekend zeszłego roku, postanawiamy wybrać się na Roztocze - szynobusem z rowerami. Myślimy - w długi weekend pewnie nie będzie tłumów. Błąd - były. W dodatku z rowerami. Z dużą ilością rowerów. A na trasie dosiadały się kolejne osoby. Z rowerami. Około 20-tego roweru przestałem liczyć. Rowery były wszędzie :mrgreen: Może ktoś wrzuci zdjęcie ilustracyjne.

A tak w ogóle to nie można psuć takich niespodzianek - najpierw jeden kolega zdradza, że nocujemy w zakładzie karnym :-P, teraz Ty piszesz o szynobusie - Koledzy, tak się nie robi :-) A gdzie element przygody, zaskoczenia? Przecież to jest WŁÓCZĘGA ;-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
nietutejszy   22-01-2015, 09:39
#27
damian.s napisał(a):(...)
A tak w ogóle to nie można psuć takich niespodzianek - najpierw jeden kolega zdradza, że nocujemy w zakładzie karnym :-P, teraz Ty piszesz o szynobusie - Koledzy, tak się nie robi :-) A gdzie element przygody, zaskoczenia? (...)

Hęęęę?? Że ja coś ujawniłem??? Hmmm...:

damian.s napisał(a):Dzień 4: http://ridewithgps.com/routes/6634612 Neple - Terespol - Kodeń - Jabłeczna - Sławatycze - Parczew
Około 100km, również asfalty i jeśli się trafią fajne gruntowe dróżki, to także nie pogardzimy. Z ciekawszych miejsc to na pewno Kodeń i Jabłeczna. Z Parczewa powrót szynobusem(...)

Ostatnie zdanie powyższego cytatu raczej nie ja pisałem :-P

damian.s napisał(a):Nie wiem jak możesz wątpić w nasze możliwości :mrgreen:

Ależ w Wasze możliwości nie wątpię (pomimo moich dość dużych raczej zdolności w dziedzinie wątpienia :mrgreen: ). Ja tylko medytuję jakby się przyłączyć na ostatnim odcinku...
No ja tutaj próbuję wykombinować coś coby troszeczkę "ztutejszeć" a tu mnie takie coś spotyka :-( .

Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
damian.s   22-01-2015, 09:47
#28
nietutejszy napisał(a):damian.s napisał/a:
(...)
A tak w ogóle to nie można psuć takich niespodzianek - najpierw jeden kolega zdradza, że nocujemy w zakładzie karnym :-P , teraz Ty piszesz o szynobusie - Koledzy, tak się nie robi :-) A gdzie element przygody, zaskoczenia? (...)


Hęęęę?? Że ja coś ujawniłem??? Hmmm...:
Miałem na myśli, że piszesz o szynobusie, w sensie, że moglibyśmy się do niego nie zmieścić, a nie o samym powrocie szynobusem - bo to, jak zauważyłeś, jest wiadome od początku ;-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
JuraS   22-01-2015, 10:29
#29
Dziękujemy kolego nietutejszy za trudne pytanie :-> ,taka "burza mózgów" jest potrzebna przed wyjazdem,ale zapewniam Cię ,że myślimy o tym ,a modyfikacje trasy to nasza specjalność ;-) .Już w trakcie wycieczki rozważymy i przegłosujemy możliwość dojazdu rowerami do Chełma,co daje odległość tylko ok.25 km. więksżą niż do Parczewa :-D .Jest również możliwość powrotu pociągiem z Terespola.
A tak wyglądał nasz powrót ze Stalowej Woli w 13 -osobowym składzie ,plus kilka innych rowerów ,w pewną upalną lipcową niedzielę:
https://picasaweb.google.com/1154095298 ... 0771215346
a tak wyjazd na Roztocze ,wspominany przez Damiana powyżej:
https://plus.google.com/photos/10818451 ... 4855912300

Pozdrawiam,
Jurek
Yanq   23-01-2015, 00:27
#30
nietutejszy napisał(a):No ja tutaj próbuję wykombinować coś coby troszeczkę "ztutejszeć" a tu mnie takie coś spotyka :-( .
Mieliśmy już okazję wspólnie pojeździć więc może i tym razem się uda. Ja już zapowiadałem, że z Parczewa to raczej na pewno będę śmigał rowerem. WSZYSTKICH chętnych zapraszam :-P

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Strony (15):    1 2 3 4 5 ... 15   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.