Strony (27):    1 ... 4 5 6 7 8 ... 27   
Aleksander W   23-03-2015, 17:08
#51
Tak jak mówiłem, TLK Gałczyński ma wagon na 12 rowerów.


[Obrazek: 10690078_10205879460282702_5232691302545...acb9814480]



TLK Czartoryski też na 12 rowerów, dziś go widziałem na dworcu.

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Eliza   23-03-2015, 17:30
#52
Powiem tak... urlop przeznaczony tylko na rower mam od 4 do 10 lipca 8-) i w tym właśnie czasie chętnie popedałuję z Wami :mrgreen:
JuraS   23-03-2015, 18:43
#53
Aleksander W napisał(a):Tak jak mówiłem, TLK Gałczyński ma wagon na 12 rowerów.
Dzięki Aleksandrze za dobrą wiadomość z ilustracją ;-) .TLK Gałczyński wyrusza 3 lipca o g.6:27, w Świnoujściu jest o 16:55 :-D .TLK Czartoryski kursuje na trasie Lublin-Gdynia -Lublin.
Eliza napisał(a):urlop przeznaczony tylko na rower mam od 4 do 10 lipca i w tym właśnie czasie chętnie popedałuję z Wami
Witaj na pokładzie Elizko ;-) .I mamy jeszcze pięć wolnych miejsc na TLK Gałczyński :-> :
1.Renia
2.Eliza
3.JuraS
4.Yanq
5.Janusz M
6.Tomek tkt
7.Lech
8.katka
I myślę,że te bilety trzeba będzie kupić jak najwcześniej jest to możliwe :-) .Zawsze można będzie odstąpić komuś innemu lub zwrócić.

Pozdrawiam,
Jurek
katka   23-03-2015, 19:51
#54
Eliza napisał(a):Powiem tak... urlop przeznaczony tylko na rower mam od 4 do 10 lipca 8-) i w tym właśnie czasie chętnie popedałuję z Wami :mrgreen:
Halo halo, nie rozpędziłaś się :?:
Kto Ci pozwolił użyć liczby pojedynczej :?: :mrgreen:
No, także tak :!: Jedziemy :mrgreen:
Tylko jedna jedyna mała prośba :roll:
Jeden dzień wolny nad morzem poproszę :lol: i nie istotne czy Jastrzębia Góra czy Hel 8-)
Yanq   23-03-2015, 20:01
#55
katka napisał(a):Jeden dzień wolny nad morzem poproszę :lol: i nie istotne czy Jastrzębia Góra czy Hel 8-)
Ok, jak będzie lało to ten jeden jedyny dzień możemy nie pedałować :mrgreen:

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Mariobiker   23-03-2015, 21:10
#56
JuraS napisał(a):myślę,że te bilety trzeba będzie kupić jak najwcześniej jest to możliwe
Przy kupnie biletu z 30 dniowym wyprzedzeniem łapiesz się na rabat 30 % :-D

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
JuraS   23-03-2015, 22:15
#57
katka napisał(a):Jeden dzień wolny nad morzem poproszę i nie istotne czy Jastrzębia Góra czy Hel
:mrgreen:
Dzień wolny na Helu ,to powinno być realne :-D .Akurat kilka dni temu oglądałem reportaż,że po opuszczeniu Helu przez Marynarkę Wojenną RP,miasteczko podupada i zawsze są wolne pokoje na noclegi ;-)
mariobiker napisał(a):Przy kupnie biletu z 30 dniowym wyprzedzeniem łapiesz się na rabat 30 %
Super :!: Najwcześniej można kupić bilet z 30 dniowym wyprzedzeniem :?:

Pozdrawiam,
Jurek
katka   05-04-2015, 16:39
#58
Przed Świętami spotkałam mojego serdecznego kolegę Sławka, który przypomniał mi jedną bardzo ważną i fajną sprawę. Nie wiem czy wiecie, ale Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych Lublin, ma swój Ośrodek Wypoczynkowy w Karwi a konkretnie TU . Są to drewniane domki wypoczynkowe, rodem z PRL-u Confusedhock: , ale zaopatrzone w prąd i podstawowe akcesoria turystyczne czyli łóżka, stoły, krzesła i kuchnie w talerze, sztućce i czajnik elektryczny. Toalety i łazienki są oddzielnie jak to na takich kempingach ale wszystko w przyzwoitych warunkach. Byłam i korzystałam :-D . Ze względu na to, że nie jest to 5-cio gwiazdkowi Ritz :-P , Sławek obiecał mi małą stawkę noclegową, w związku z tym, mam propozycję Idea Skorzystajmy z tego miejsca nawet przez 2 noclegi (bo zakładam, że skorzystamy tak czy inaczej z chociaż jednego :-P). Można będzie się bardziej ogarnąć a podczas tak zwanego dnia wolnego, możemy pojechać na rowerową przejażdżkę wokół jeziora Żarnowieckiego i wstąpić do miejscowości Nadole, żeby zobaczyć niedoszłą elektrownie jądrową Żarnowiec . Zawsze to pseudo dzień wolny :roll: , ale od naszego bagażu a potem prosto na Hel 8-)
Dodatkowo, proponuję na miejsca naszych postojów: okolicę Kołobrzegu, Darłowa, Łeby (żeby można było z samego rana dnia następnego pojechać na ruchome wydmy Confusedhock: ), Karwi (tu dwa noclegi), Hel i przeprawa przez Zatokę Gdańską do Gdyni przez Sopot do Gdańska, skąd część grupy odjedzie do Lublina :lol: Myślę, że są to rozsądne odległości na każdy dzień i można będzie w pełni wykorzystać uroki naszego Wybrzeża.
Co Wy na to? :mrgreen:
JuraS   05-04-2015, 22:59
#59
katka napisał(a):Ośrodek Wypoczynkowy w Karwi
katka napisał(a):Skorzystajmy z tego miejsca nawet przez 2 noclegi (bo zakładam, że skorzystamy tak czy inaczej z chociaż jednego ). Można będzie się bardziej ogarnąć a podczas tak zwanego dnia wolnego, możemy pojechać na rowerową przejażdżkę wokół jeziora Żarnowieckiego i wstąpić do miejscowości Nadole, żeby zobaczyć niedoszłą elektrownie jądrową
Ja jestem za i cieszę się Kasiu ,że się ujawniasz ze swoją znajomością ludzi i miejsc ;-) .Ja nad polskim morzem byłem tak dawno,że wstyd się przyznać :oops: .
katka napisał(a):Dodatkowo, proponuję na miejsca naszych postojów: okolicę Kołobrzegu, Darłowa, Łeby (żeby można było z samego rana dnia następnego pojechać na ruchome wydmy ), Karwi (tu dwa noclegi), Hel i przeprawa przez Zatokę Gdańską do Gdyni przez Sopot do Gdańska, skąd część grupy odjedzie do Lublina
Brzmi to rozsądnie i tak też myślałem ,potrzebna nam jest dobra pogoda i ...sprzyjający wiatr :-> .Jak to wyjdzie w praktyce to zobaczymy,są ponoć fragmenty trasy 1-2 km,gdzie trzeba będzie rower pchać po piachu :-> aby dostać się w pobliże latarni morskiej :-D .

Pozdrawiam,
Jurek
Mariobiker   06-04-2015, 09:40
#60
JuraS napisał(a):są ponoć fragmenty trasy 1-2 km,gdzie trzeba będzie rower pchać po piachu :-> aby dostać się w pobliże latarni morskiej :-D .
Nie strasz ludzi Jureczq ;-) Asfaltu pod samą latarnie nie na tylko w trzech przypadkach:
1) Wisełka - Latarnia Kikut (bardzo przyjemna leśna dróżka, bez problemu można jechać rowerem) https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 2094029426
2) Latarnia Czołpino (1100 m w jedną stronę, jest chodnik) https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 8590810466
3) Latarnia Stilo (900 m w jedną stronę) z tego co pamiętam rowery się zostawia przy jakimś barze na parkingu) https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 3979953170
W obu przypadkach widoki z latarni rekompensują trud włożony w ich zdobycie :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (27):    1 ... 4 5 6 7 8 ... 27   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.