Strony (10):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 10   
Rado   10-06-2015, 15:12
#41
Dojazd w dużej mierze będzie zależny od pogody, wiec trochę za wcześnie na 100% deklaracje. Grupa szynobusowa do Parczewa tworzy się, choć przyznam szczerze, że po Włóczędze biorę pod uwagę opcję full bike z namiotem w sakwach :lol:
EDIT: pamiętajcie by zarejestrować się na Rajd poprzez wysłanie e-mail'a !

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Mariobiker   10-06-2015, 15:16
#42
mraugorzata napisał(a):Są już jakieś konkrety dotyczące dojazdu
Jeśli będę w stanie wsiąść na rower ;-) to wyruszam w sobotę o g. 4:00 Arrow http://www.gpsies.com/map.do?fileId=gidgjidaxqplaaar

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
ArtiArt   10-06-2015, 19:26
#43
Gośka ja wybieram się samochodem w dniu rajdu tylko na jeden dzień i powrót wieczorem. Już 3 miejsca mam zaklepane więc pozostaje jedno.

Pozdrawiam
ArtiArt
mraugorzata   10-06-2015, 20:39
#44
ArtiArt napisał(a):Gośka ja wybieram się samochodem w dniu rajdu tylko na jeden dzień i powrót wieczorem. Już 3 miejsca mam zaklepane więc pozostaje jedno.
Wstępnie poproszę :-) Ale mam ochotę zostać na nocleg i powrót na kołach ;-) (też wstępnie, w przyszłym tygodniu się dookreślę).

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Yanq   10-06-2015, 22:15
#45
Pytanie do stałych bywalców imprezy: o której zwykle w niedzielę towarzystwo wyrusza w drogę powrotną? (wiem, że to zależy od zaangażowania w integrację :roll: )
No to może inaczej: czy jest opcja, że grupa full bike wystartuje powiedzmy koło 10 w stronę lublina i czy planujecie jeszcze jakieś "atrakcje" czy mniej więcej prosto do domu. Chciałbym być najpóźniej o 17 na miejscu.

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
MindEx   11-06-2015, 11:33
#46
tak tak, warto się zapisywać mejlowo. dzięki dla tych, którzy już się zapisali Wink

Mariusz - Twoja trasa ma jeden atut - jest w większości dobra jakościowo, a od Włodawy masz "green velo" praktycznie do samych Sławatycz. Natomiast minusem na niej jest ruch - dość duży. jest opcja dojazdu rowerem, 100% asfaltem, przez (w skrócie) Zawieprzyce, Ludwin, Sosnowicę, Holę, koło zbiornika Mosty, a następnie Hannę. Plusy - mniejszy ruch na większości trasy. Minusy - momentami trochę słaby asfalt.
Jak by ktoś chciał, to mogę narysować tę trasę na gpsies. Może mam nawet gdzieś track'a.

dla zainteresowanych trasą samego rajdu: w najbliższy weekend będę sprawdzał przejezdność niektórych odcinków planowanej trasy. Jak będzie ok, to traska powinna wyjść ciekawa i fajna! Smile
KrzysiekP   11-06-2015, 11:53
#47
MindEx napisał(a):Mariusz - Twoja trasa ma jeden atut - jest w większości dobra jakościowo, a od Włodawy masz "green velo" praktycznie do samych Sławatycz. Natomiast minusem na niej jest ruch - dość duży. jest opcja dojazdu rowerem, 100% asfaltem, przez (w skrócie) Zawieprzyce, Ludwin, Sosnowicę, Holę, koło zbiornika Mosty, a następnie Hannę. Plusy - mniejszy ruch na większości trasy. Minusy - momentami trochę słaby asfalt.
Jak by ktoś chciał, to mogę narysować tę trasę na gpsies. Może mam nawet gdzieś track'a.

Nigdy nie byłem tak wyszło to się przyturlam

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Mariobiker   11-06-2015, 20:08
#48
MindEx napisał(a):Mariusz - Twoja trasa ma jeden atut - jest w większości dobra jakościowo
I to jest atut nie do przebicia ;-) A jeśli chodzi o natężenie ruchu to o tak wczesnej porze nie spodziewam się tłumów.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
kofi   11-06-2015, 20:48
#49
Szkoda bo myślałem ze od Sosnowicy się dołączę do Was a tak spotkamy się na miejscu ;]
Yanq   12-06-2015, 00:32
#50
Tomek no nie przesadzaj ile masz z Sosnowicy do Kołacz z 15km? Wstawaj rano i się zdzwonimy!

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Strony (10):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 10   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.