Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: SIATKÓWKA 2013/2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Kolejna siatka przepadła,auto znalazłem ale ktoś opony tylko zamienił na letnie.I tak sobie jechałem powoli do celu pod Biedronkę.Zal kolejnej siatki piątkowej :-(
mani_73 napisał(a):ktoś opony tylko zamienił na letnie
Podziękuj Marcinie św.Krzysztofowi,patronowi kierowców,że w taką pogodę,na letnich oponach,szczęśliwie do domu wróciłeś ;-) .Nie zazdroszczę Ci tej dzisiejszej jazdy Confusedhock: .
Ajjjjj, to nie był mój dzień, nie było bloku, ataku, serwisu, przyjęcia, mocy, szybkości, woli walki, kocich ruchów, zasadniczo - nie było niczego i gdyby nie spozywczo-monopolowy, nie wiedziałbym jak żyć....
Nic to, w środę będzie lepiej, musi być.
Zegnam.
Bart napisał(a):Ajjjjj, to nie był mój dzień, nie było bloku, ataku, serwisu, przyjęcia, mocy, szybkości, woli walki, kocich ruchów, zasadniczo - nie było niczego
Bartuś niedobrze :-? mam nadzieję, że to tylko chwilowa niedyspozycja.
Rozumiem, że dzisiaj komplet osób będzie Big Grin
No właśnie się dowiedziałem, że mnie dzisiaj nie będzie. Więc ktoś może za mnie wskoczyć...
Fazi5 napisał(a):No właśnie się dowiedziałem, że mnie dzisiaj nie będzie. Więc ktoś może za mnie wskoczyć...
Marcin to ja obiecuję godnie cię zastąpić.
Mnie też dzisiaj nie będzie.
No, to w najbliższy piątek też mnie nie będzie. Mam nadzieje, że wtedy będę już w Karkonoszach... Więc zapraszam kogoś chętnego na moje miejsce.
Postaram się przybyć za Faziego
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15