Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: SIATKÓWKA 2013/2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Bart, ćwicz rzuty piłką koszykową, żeby Cię młodszy kolega nie zawstydził na Niecałej :-D
Kolego, nie martw się, nie raz, czy dwa, dam Ci wygrać :-)
to i ja chętnie pogram Smile poproszę o dopisanie do listy
Kurna to Wy dopiero teraz na siatkęB-) Ja już po eliminacjach do ligi,teraz wskazania od trenerów mam na rower tylko;-) np.sobota Gardzienice,niedz.Kazimierz,grudzień kąpiele z morsami,gwiazdka,kwiecień moje urodziny,lipec Częstochowa.Nie wiem czy dam radę być na Waszych meczach Kochani.JAK ŻYĆ...Ale na piłkę dołożę te pare groszy.

P.S.jasne że gram,ale nie znam Magdy chyba:-o A Cezar wspominał dziś o tej grze w rozmowie telefonicznej przez telefon komórkowy.Dzięki Bartku;-)
Coś cicho, spokojnie, nie ma takich tłumów jak rok temu? W tamtym roku na drugą część "sezonu" (chyba od stycznia) miejsca rozeszły się w 2 godziny chyba :-D
jeśli zasady gry w siatkówkę przewidują 16-tego zawodnika ;-) to ja bardzo chętnie do Was dołączę
Moniko- czy sa jakieś limity na ten rok? :-)

Ania- gramy na zmiany ;-) Zresztą nie zawsze wszyscy są i pamiętam, jak rok temu, jakoś w czasie ferii dla szkół, graliśmy w niesamowicie licznych składach 3x3 :-D
postaram się kiedyś wpaść, ale na pewno nie będzie to regularna gra, więc na oficjalną listę się nie zapisuję Smile
Cytat:Moniko- czy sa jakieś limity na ten rok? :-)
Ja tu tylko sprzątam..i zarzuciłam temat..Magda (Motyl) pewnie wkrótce da znać co i jak..Póki co orientujemy się ilu jest chętnych. A zaczniemy grac pewnie jakoś od listopada..
Jeśli można to i ja coś bym podziałał Smile Ale to zależy kiedy gra wypadnie Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15