Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: SIATKÓWKA 2013/2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Z tego co zrozumiałam, to jutro ma być ostateczna decyzja odnośnie środowego terminu. Jeśli będzie możliwość gry w środę, to ja z piątku odpadam, jeśli nie będzie gry w środę, to zostaję na piątkowej liście.
Potwierdzam, nie zaprzeczam.
renania napisał(a):Z tego co zrozumiałam, to jutro ma być ostateczna decyzja odnośnie środowego terminu. Jeśli będzie możliwość gry w środę, to ja z piątku odpadam, jeśli nie będzie gry w środę, to zostaję na piątkowej liście.

To się nazywa kobieca przezorność :-P
Jurek S napisał(a):
renania napisał(a):Z tego co zrozumiałam, to jutro ma być ostateczna decyzja odnośnie środowego terminu. Jeśli będzie możliwość gry w środę, to ja z piątku odpadam, jeśli nie będzie gry w środę, to zostaję na piątkowej liście.

To się nazywa kobieca przezorność :-P

Jak zjeść ciastko i mieć ciastko :lol:
Moniko, jeśli się jakaś grupa o słusznej liczbie osób na piątek to ja oczywiście tak ;-) Będę dwa razy w tygodniu pykać ;-)
Gosia - dzięki za info. A jak z Wojtkiem w piątki? Czekam na informacje od reszty osób, które dołączyły do siatki środowej, czy zostają też na piątek czy nie.
Wojtek tylko w piątki, bo przecież z warszafffffki musi przyjechać :-P
Owszem...
środowy termin ma wypalić, więc z regularnej gry w piątek odpadam :-(... może kiedyś znajdę czas żeby przyjść w ramach ewentualnego zastępstwa ;-)
U mnie bez zmian, z chęcią pogram, tylko czy jest min.12 osób ?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15