Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: SIATKÓWKA 2013/2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Powitać zacne grono.

Wszem i wobec ogłaszam że skład na siatkę jest już gotowy.

Oto ostateczna lista:
1. Monika
2. Magda - Motyl
3. Kuba
4. Bart
5. Mraugorzata
6. Lech
7. Renania
8. KrzysiekP
9. Patkos
10. Mariobiker
11. Mariox
12. Marys
13. JuraS
14. Kris
15.Mani_73
16.Ania_j

Jeżeli ktoś spoza listy chce przyjść i pograć, oczywiście jest taka szansa, ale musi śledzić forum i wbić się na kogoś miejsce, kogo w tym dniu nie będzie. Tym samym nieobecni mogą komuś swoje miejsce oddać, a inni mogą na tym skorzystać. Nie będzie wtedy dzikich tłumów ani żadnych sporów, że kogoś nie ma na liście, albo że jest nas nagle 20 osób do gry Smile Także śledzimy forum. Jak ktoś wie, że nie może przyjść - krótkie info tutaj, a chętni na bank się znajdą.

Co do godziny, czasu gry to tym zajmuje się Monia i wkrótce napiszę co udało się ze szkołą ustalić. Wstępnie chcemy grać od listopada, przez 2 miesiące czyli do końca roku, po 2 godziny w środy od 20 Smile

Jeżeli będzie wiadomo już jak z finansami, do mnie będą zbiorki, porozsyłam numery konta, będzie łatwiej.

Tak więc na razie mamy skład i czekamy na info techniczne Smile

Pozdrowionka Smile
Ojej, dopiero teraz zobaczyłam post, a tak bardzo chciałabym pograć. Cry
Jeśli ktoś zrezygnuje, czy coś- zajmuję miejsce rezerwowe!
kasiafor1488 napisał(a):Jeśli ktoś zrezygnuje, czy coś- zajmuję miejsce rezerwowe!
Kasiu :-) na pewno znajdzie się miejsce dla Ciebie. Będziesz mogła "wskakiwać" na moje miejsce gdy będę miał dyżur lub nie będę mógł dotrzeć z mojej wichury :-P
Jestem po ustaleniach ze szkołą.
Proponuję termin piątkowy godz. 20.30 do 22.30. Płacimy jak zwykle 40 pln za sale za godzinę gry.Magda wyśle Wam numer konta. Wychodzi po 40 pln za głowę.

Czy wszystkim pasuje ten termin? Gramy od listopada.

Póki co powyższa lista obowiązuje na 2 miesiące. I zbieramy kasę za te 8 gier listopadowo grudniowych.

A apropo piłki: piłkę posiadam :-)
Zdecydowanie wolałabym termin środowy :oops:, ale się dostosuję ;-) najwyżej będę odstępowała miejsce innym ;-)
mi by pasował każdy dzień tygodnia, na piątkowy nie narzekam ;-) :-D Prawdopodobnie będę się spóźniać, bo mam wykłady od 16.15 do (podobno) 20, a 2 razy nawet do 20.30, to najwyżej rozgrzewkę zaliczę w biegu z uczelni na Niecałą ;-)
Jeśli piątek, to ja rezygnuję
Przejrzałem grafik na listopad-grudzień i niestety ja także muszę zrezygnować. :-( W listopadzie i grudniu mam tylko dwa wolne piątkowe wieczory. Zwalniam miejsce na pewno ktoś będzie na nie chętny.
Jakby coś jeszcze na piątek się zwolniło, to mój brat chciałby pograć.
Ja mogę tylko w środy niestety... :-(
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15