Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [30.10, g.18] Plac litewski - Masa krytyczna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
To się Zaworek nie zastanawiaj tylko zakładaj perukę Big Grin Musi być ciekawie Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
LOL... Myślałem że nikt się nie nabierze. Sorry za dowcip. Ale dzwonka na serio nie mam.

Widzę że temp spadnie do 0*C... :/
Co znaczy że enduro nie wezmę bo mi hamulec spuchnie. Mam nadzieję że zdążę zrobić napęd w XC.
no to fajnie ze bedzie kilka osob. a ja w kwestii organizacyjnej - jak tam sprawa naszych funkcyjnych? ja zgodnie z zapowiedzia moge sie tym zajac, nie wiem jak reszta. i jeszcze jedno - olek bedziesz mial jedna kamizelke wiecej czy mam cos kombinowac?
Ludziska, pamiętajcie o dzisiejszej masie!

I nie przejmujmy się pogodą. Możliwe, że nas oleje, więc zawstydźmy ją i olejmy ją pierwsi Big Grin
KermitOZ napisał(a):Ludziska, pamiętajcie o dzisiejszej masie!

I nie przejmujmy się pogodą. Możliwe, że nas oleje, więc zawstydźmy ją i olejmy ją pierwsi Big Grin
Dobrze już, dobrze. Ktoś tam się zjawi, nie? ;-)
ja będe, już ładuje akumulator do podświetlenia kierownicy - mam nadzieje że połączenie wszystkich kabelków będzie działało :lol:
jako, że w ostatniej chwili sprawiłem sobie lampki to powinienem przyjechać i to pewnie nie sam ;-)
Post powyżej: - oto przykład godny naśladowania :-> .
No i udało mi się być po raz pierwszy na Masie... Trochę dupsko przemarzło, ale warto było, jeśli coś strasznego się nie stanie ;-), to w przszłym miesiącu też się zjawię.
DZIĘKI, było super! Big Grin już odliczam do kolejnej MK 8-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13