Strony (9):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 9   
bartek   10-03-2011, 09:10
#41
Ale wiecie co... Na bieżni ta czerwona część nie oznacza ścieżki rowerowej, po tym można biegać :mrgreen:

pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Bart   10-03-2011, 09:35
#42
bartek napisał(a):Ale wiecie co...
Kolego :-) , a uwzględniłeś porę roku, niedawno stopniały śnieg, temp., itd.., itd.., czy wszystko to, możę sprawić że owa czerwona część będzie posiadać identyczne właściwości jak tzw: BŁOTO ???


Wieśku może sobota, tylko musisz namówić holdena bo mi marudzi, a ja nie mam już do niego zdrowia.
Wieśko   10-03-2011, 14:21
#43
Bart napisał(a):Wieśku musisz namówić holdena...
Nie sądzę, abym miał na niego argumenty. Może jakaś dziewczyna się dołączy?
holden   10-03-2011, 18:53
#44
sam nie wiem, to jednak bardziej męczące od pisania na klawiaturze jest. Wstępnie bym proponował sobote o 13, powinno być wtedy w miarę ciepło.
Kto jest za?
Kto się wstrzymał?

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Bart   10-03-2011, 19:15
#45
Jestem za i mam plan na babeczkę, tylko podpowiedzcie: czy jak przywiozę Magdę na siłę to będzie chciała z nami biegać?

Terenikiem to ciągnikiem.
Wieśko   10-03-2011, 20:22
#46
Bart napisał(a):Jestem za i mam plan na babeczkę, tylko podpowiedzcie: czy jak przywiozę Magdę na siłę to będzie chciała z nami biegać?
Jeśli będzie to rozwiązanie siłowe to nie będzie miała wyjścia, tylko kto jej da radę na bieżni?

PS. Jak dojdzie do konfrontacji, to mogę spróbować.
mariox   10-03-2011, 22:33
#47
Bart napisał(a):czy jak przywiozę Magdę na siłę to będzie chciała z nami biegać?
Jak Ją będziecie za bardzo namawiać, to może Wam próbować uciec. A to też jakaś forma biegania. Wy Ją będziecie gonić i w ten sposób osiągniecie cel - będzie biegała z Wami :mrgreen:

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Paweł K.   10-03-2011, 23:17
#48
mariox napisał(a):
Bart napisał(a):czy jak przywiozę Magdę na siłę to będzie chciała z nami biegać?
Jak Ją będziecie za bardzo namawiać, to może Wam próbować uciec. A to też jakaś forma biegania. Wy Ją będziecie gonić i w ten sposób osiągniecie cel - będzie biegała z Wami :mrgreen:
A ja rozpracowałem Magdę: Magda się boi sama z Wami biegać po lesie... wiadomo jacy są faceci - im tylko jedno w głowie, więc uważaj Magda, ale ja jestem w stanie się z Tobą po lesie pzrebiec dla Twojego bezpieczeństwa :lol:

Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Wawerka   11-03-2011, 10:13
#49
Panowie, chętnie z Wami potruchtam, ale nie po lesie :-P tylko w kółko po bieżni
Bart, proszę bez rozwiązań siłowych za to prawdopodobnie będę potrzebowała pomocy w pozbieraniu wyplutych płuc z tartanu :roll:

13 sobota oki
Aniu Jot, dołączysz?
Ania J.   11-03-2011, 16:49
#50
Na dzień dzisiejszy walczę z jakimś wirusem, który się przyczepił i wiedzą na przedostatni egzamin Tongue.

a tak całkiem na marginesie - jakoś średnio wierzę w trucht w wykonaniu Panów :-D
Strony (9):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 9   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.