Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
Jurek S   07-01-2014, 20:39
#11
piotr73 napisał(a):Jak jedziecie w sobotę to poróbcie trochę zdjęć , a jak by się ustawka przesunęła na niedzielę to kto wie może wtedy i ja bym wdepnął jak pogoda wciąż byłaby łaskawa.

W niedzielę na pewno nie pojadę bo mam zajętą, tak że chyba Piotrze będziesz musiał zadowolić się zdjęciami :-D

mraugorzata napisał(a):
KermitOZ napisał(a):Pozdro dla Mraugośki Wink

I ja pozdrawiam :-D
Czy może ktoś chciałby się jeszcze wymienić pozdrowieniami? Nie ma problemu. :mrgreen:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   10-01-2014, 13:02
#12
Patrząc na mapkę widzę, że Nałęczów jest na 45 km. O której Jureczku planujesz tam dojechać ? (g. 12:15 - 12:30) Ostatnio trafiasz idealnie ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Doomy   10-01-2014, 14:05
#13
Mario jak chcesz wyjadę po Ciebie na rogatki do Bełżyc, a Jurka byśmy złapali gdzieś koło Garbowa jak masz czas i będziesz z Niedrzwicy ciągnął. Muszę z 8 dyszek jutro strzelić bo łapię kondycję Smile. Dzisiaj tylko mój fitness klub w garażu i regeneracja.
Jurek S   10-01-2014, 14:44
#14
mariobiker napisał(a):Patrząc na mapkę widzę, że Nałęczów jest na 45 km. O której Jureczku planujesz tam dojechać ? (g. 12:15 - 12:30) Ostatnio trafiasz idealnie ;-)

Może być trudno z dwóch powodów: będziemy dymać pod wiatr i chciałbym chociaż na chwilę zatrzymać się przy dworku w Krasieninie oraz w Leścach o ile go odbudowali. Możesz się przymierzyć do 12.45. A tak w ogóle zastanawiam się nad zmianą kierunku jazdy. Wiatr będzie zachodni skręcający lekko na pd.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Jurek S   10-01-2014, 16:15
#15
Tak sobie pomyślałem, że skoro po za Wami dwoma nie zgłaszają się chętni to może taką pętelkę zróbmy?
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=nuqfqsmhrncvhdkc
Dla mnie to wszystko jedno, a do Krasienin i Leśce jeszcze się kiedyś zrobi.
Co myślicie? Pewnie jeszcze gorący Tomek dołączy, ale on na każdą ustawkę dołączy :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   10-01-2014, 17:01
#16
Jurek S napisał(a):Co myślicie? Pewnie jeszcze gorący Tomek dołączy, ale on na każdą ustawkę dołączy
Czemu nie. Obgadamy wszystko w LOIT :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jurek S   10-01-2014, 17:05
#17
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Co myślicie? Pewnie jeszcze gorący Tomek dołączy, ale on na każdą ustawkę dołączy
Czemu nie. Obgadamy wszystko w LOIT :mrgreen:
Niestety nie będzie mnie w LOIT, muszę być na 18 w innym miejscu. Zobaczymy czym nas przywita sobotni ranek :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
And55   10-01-2014, 17:09
#18
O, nie, nie.Jurek nic nie kombinuj.Jedna z nielicznych ustawek zaczynających koło mnie i ma być zmiana? Protestuję i poskarżę się do Brukseli albo prezesowi :evil:
Mariobiker   10-01-2014, 17:33
#19
Jurek S napisał(a):Zobaczymy czym nas przywita sobotni ranek
To sprawa najważniejsza.
And55 napisał(a):O, nie, nie.Jurek nic nie kombinuj.Jedna z nielicznych ustawek zaczynających koło mnie i ma być zmiana? Protestuję i poskarżę się do Brukseli albo prezesowi
To może zostańmy przy pierwszej wersji. Wtedy spotkalibyśmy się w Nałęczowie.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jurek S   10-01-2014, 17:37
#20
And55 napisał(a):O, nie, nie.Jurek nic nie kombinuj.Jedna z nielicznych ustawek zaczynających koło mnie i ma być zmiana? Protestuję i poskarżę się do Brukseli albo prezesowi :evil:
Musiałem jakoś wywołać potencjalnych chętnych :-P Zostajemy przy pierwotnej wersji. Oczywiście zobaczymy co będzie z rana, ale tak jak zwykle stosuję zasadę, że jeżeli w momencie wyjazdu nie pada to jadę, a co dalej to się zobaczy :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.