Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
Mariobiker   10-01-2014, 17:47
#21
Jurek S napisał(a):Musiałem jakoś wywołać potencjalnych chętnych Zostajemy przy pierwotnej wersji.
A to spryciarz ;-) z tego Jurka.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
piotr73   10-01-2014, 18:45
#22
Jurek S napisał(a):
piotr73 napisał(a):Jak jedziecie w sobotę to poróbcie trochę zdjęć , a jak by się ustawka przesunęła na niedzielę to kto wie może wtedy i ja bym wdepnął jak pogoda wciąż byłaby łaskawa.

W niedzielę na pewno nie pojadę bo mam zajętą, tak że chyba Piotrze będziesz musiał zadowolić się zdjęciami :-D

Trzymam za słowo odnośnie zdjęć
mariox   10-01-2014, 19:53
#23
Ja z Kolegą moim sympatycznym ze szkolnej ławki też przyjadę Wink
Tylko prosimy o wyrozumiałość, jeśli chodzi o tempo, bo strasznie się zapuściliśmy ostatnimi czasy...
Aha, skoro ustawka jest zorganizowana w takiej murzyńskiej lokalizacji, to w razie Niemca poczekajcie sikundę Wink

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Arkoni   10-01-2014, 19:55
#24
Najwyżej żagle dopniemy i ich dogonimy - jak śpiewał wieszcz poszybujemy nawet pod wiatr

[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Jurek S   10-01-2014, 21:22
#25
mariox napisał(a):Ja z Kolegą moim sympatycznym ze szkolnej ławki też przyjadę Wink
Tylko prosimy o wyrozumiałość, jeśli chodzi o tempo, bo strasznie się zapuściliśmy ostatnimi czasy...
Aha, skoro ustawka jest zorganizowana w takiej murzyńskiej lokalizacji, to w razie Niemca poczekajcie sikundę Wink

Nawet dwie :-D . Prognozy coraz lepsze. Co prawda jeszcze trochę huczy za oknem, ale jutro ma być już lżej i krecik w wieczornej prognozie powiedział: Miała być zima, ale jej nie ma. Renia pewnie się ucieszy :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
renania   10-01-2014, 22:39
#26
Jurek S napisał(a):Miała być zima, ale jej nie ma. Renia pewnie się ucieszy :-P

Renia się cieszy, bo ktoś jej pokazał, że w prognozie na jutro jest odrobina śniegu... ;-)

A Wam życzę przyjemnej i lekkiej przejażdżki :-)
And55   10-01-2014, 22:50
#27
mariox napisał(a):Ja z Kolegą moim sympatycznym ze szkolnej ławki też przyjadę Wink
Tylko prosimy o wyrozumiałość, jeśli chodzi o tempo, bo strasznie się zapuściliśmy ostatnimi czasy...
Aha, skoro ustawka jest zorganizowana w takiej murzyńskiej lokalizacji, to w razie Niemca poczekajcie sikundę Wink

Kolego Mariox,ustawka nie jest "w takiej murzyńskiej lokalizacji" tylko jest...... tam-tam na Choinach pod Biedronką :lol:
mariox   10-01-2014, 23:11
#28
And55 napisał(a):Kolego Mariox,ustawka nie jest "w takiej murzyńskiej lokalizacji" tylko jest...... tam-tam na Choinach pod Biedronką
No przecież mówię Big Grin

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Mariobiker   11-01-2014, 07:57
#29
renania napisał(a):A Wam życzę przyjemnej i lekkiej przejażdżki :-)
Dziękujemy, przyjemna pewnie będzie :mrgreen: a lekko to będzie tylko z wiatrem ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jurek S   11-01-2014, 08:54
#30
renania napisał(a):(...)

A Wam życzę przyjemnej i lekkiej przejażdżki :-)
Zawsze mogłaby być przyjemniejsza :-P No i wiaterek zelżał więc będzie trochę łatwiej

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.