Strony (25):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 25   
holden   02-06-2014, 20:01
#41
mariobiker napisał(a):Tylko komu usiąść na kole :mrgreen:
Myślę że Norbi ma duży potencjał jeśli chodzi o rozpychanie powietrza :mrgreen:

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Mariobiker   02-06-2014, 20:02
#42
holden napisał(a):Myślę że Norbi ma duży potencjał jeśli chodzi o rozpychanie powietrza
Ciekawe co na to Norbi ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
JuraS   02-06-2014, 20:40
#43
mariobiker napisał(a):
holden napisał(a):Myślę że Norbi ma duży potencjał jeśli chodzi o rozpychanie powietrza
Ciekawe co na to Norbi ;-)
Kolega Noorbi ma bardzo duży potencjał jeśli chodzi o rozpychanie powietrza,ale jeśli już idzie na maksa to trzeba uważać na turbulencje i prądy zstępujące. :->

Pozdrawiam,
Jurek
Mariobiker   02-06-2014, 21:18
#44
JuraS napisał(a):ale jeśli już idzie na maksa to trzeba uważać na turbulencje i prądy zstępujące.
Prawie jak na AIR SHOW ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
mraugorzata   02-06-2014, 21:45
#45
Ponieważ jestem przeciwniczką jakichkolwiek planów, to jak czytam Wasze wyliczenia robione z zegarkiem w ręku to mi na myśl przychodzi tylko jeden komentarz, który najpełniej wyraża ten obrazek ;-)
[Obrazek: KOWt9cv.jpg]

Oczywiście trzymam kciuki ;-)

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Mariobiker   02-06-2014, 22:04
#46
mraugorzata napisał(a):Ponieważ jestem przeciwniczką jakichkolwiek planów
Bez planu :?: JAK ŻYĆ ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
damian.s   02-06-2014, 22:30
#47
Mario - plany są dobre, ale improwizacja to też piękna rzecz :-) Odnoszę wrażenie że gdzieś umyka pierwotna idea tego wyjazdu, o której chyba jeszcze pamięta Juras, zauważył to też Bart i teraz Gośka. 400km to piękny cel, ale to miała być jazda 24h - czyli jedziemy ileś tam km, zmęczymy się to stajemy - na 5min, może 10min, a może 2h jeśli taka będzie potrzeba - tak ja to rozumiałem podczas pierwszych rozmów. Ok, przy takiej jeździe jakiś ogólny plan trzeba mieć, ale liczenie ilości i czasu przerw... trochę inaczej to sobie wyobrażałem. Mimo wszystko życzę powodzenia i jeśli czas pozwoli to postaram się Wam pokibicować na trasie w Radzyniu :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
mirqxx   02-06-2014, 22:52
#48
mariobiker napisał(a):
mraugorzata napisał(a):Ponieważ jestem przeciwniczką jakichkolwiek planów
Bez planu :?: JAK ŻYĆ ;-)
to ja już ostatni post o planach a potem milknę

mraugorzato Smile w przypadku ustawki jedziemy XX km w YY kierunku jako post wpisuję "będę" i nie interesuje mnie mocno ile będzie km, w którą stronę, jaka nawierzchnia, ile czasu, etc. jadę bo będzie fajnie

rowerem jeżdzę od 8 kwietnia tego roku, dla mnie 400km to "kosmos". wiem, że np. nie mam najmniejszych szans przejechać 400km z szybkością 24,2km/h, o których pisze holden i już na pewno na takim dystansie nie porwę się na jazdę 27-30km bo na takie szybkości to mogę sobie pozwolić gdy total dystans będzie 100km.

damian.s jeżeli takie będą ustalenia, że jedziemy 24h i ile wyjdzie to wyjdzie, tempo dostosowujemy do najwolniejszego to ja też się piszę, byle jasno ustalić zasady bo jeżeli oczekiwaniem jest 400/24 jak w poście 1 a innych rozmów nie znam to ja po prostu chcę ustalić "plan gry" w jednym celu - podjecie decyzji o uczestnictwie.
w przypadku oczekiwań w stylu średnia 24,2km/h i szarpanie 27-30 po to by potem stać na jakimś rynku 30 minut bo połowa ekipy się zatarła a potem zbliża się 24h więc trzeba ostatnie 100km przycisnąć bo plan musi być zrealizowany ja po prostu się nie piszę bo:
1) nie dam rady
2) nie chcę psuć komuś zabawy
3) nie chcę psuć sobie zabawy

tyle Smile)
JuraS   02-06-2014, 22:56
#49
damian.s napisał(a):Odnoszę wrażenie że gdzieś umyka pierwotna idea tego wyjazdu, o której chyba jeszcze pamięta Juras, zauważył to też Bart i teraz Gośka. 400km to piękny cel, ale to miała być jazda 24h - czyli jedziemy ileś tam km, zmęczymy się to stajemy - na 5min, może 10min, a może 2h jeśli taka będzie potrzeba - tak ja to rozumiałem podczas pierwszych rozmów.
Świetnie Damianq ,że to napisałeś ;-) .Ja wciąż pamiętam o tej idei i mam zamiar ją zrealizować :-> ,sam lub w większym gronie :-D .Czekam tylko na chętnych i wynik tej dyskusji :mrgreen: .

Pozdrawiam,
Jurek
Noorbi   02-06-2014, 23:33
#50
JuraS napisał(a):Kolega Noorbi ma bardzo duży potencjał jeśli chodzi o rozpychanie powietrza,ale jeśli już idzie na maksa to trzeba uważać na turbulencje i prądy zstępujące. :->
No masz. I zrobili ze mnie Jumbo Jeta. :evil:
Strony (25):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 25   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.