Strony (12):    1 2 3 4 5 ... 12   
Mocior Tomek   19-09-2009, 15:06
#11
Grzesiek - tak jak napisałeś, wsparcie innych ludzi, także to duchowe jest niezbędne do pokonania tak wyśrubowanego przedsięwzięcia - myślami jestem z Tobą.
Paweł K.   19-09-2009, 15:22
#12
Wierzę w Grzecha i myślę, że nie jestem w tym jedyny z resztą to widać po Waszych wpisach powyżej ;-) Jak napisał jeden z nas to czyste szaleństwo ale też pierwszy krok do, kto wie, może poważnego ścigania??

Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Bart   19-09-2009, 15:28
#13
Dostałem od Holdena pierwsze info z trasy.

Uczestnicy rajdu są już 20km za Gdańskiem (miejscowość - Świbno), póki co, wszystko jest Ok, jadą zwartym peletonem, tylko jeden wyrwał do przodu i ma ponad 5 minut przewagi, ale nie jest to nasz Grześ ;-)
Monika   19-09-2009, 16:01
#14
Panie Prezesie - trzymamy mocno kciuki!!! choć nie mamy wątpliwości, że dasz radę ;-)

orientuj...
yorki   19-09-2009, 16:11
#15
Hej,
czy pozwolimy przejechać Grześkowi ( i pozostałym twardzielom) po lubelszczyźnie , i nie pomachać IM na trasie przejazdu (a może potowarzyszyć im przez chwilę) ?
Nie namawiam na pościg za hardkorami, ale...
oferuję auto + 3(4) miejsca na rowery i wyjazd na powitanie maratończyków,
nie śledzę na bieżąco programu i trasy, ale chętnie przyłączę się, jeżeli ktoś to skoordynuje...
piszcie na priv...
Edit
Oglądałem stronę maratonu, ale szczerze mów mówiąc ... lepiej opisane są nasze wycieczki codzienne.
Kiedy Oni będą w okolicach Terespola - Zosina?
Bart   19-09-2009, 17:52
#16
yorki napisał(a):Kiedy Oni będą w okolicach Terespola - Zosina?


Grzesiek jak będzie wiedział, to da znać, bardzo ucieszył się z pomysłu "pomachania", tak więc jedziemy!!! :-D
Seb   19-09-2009, 19:39
#17
Jeżeli będę miał możliwość podjechać to z miłą chęcią machnę im na powitanie, a może jak mówi Yorki pojechać z nimi kawałek...
Tylko pytanie kiedy to będzie bo muszę zorganizować czas na ten dzień.
I chciałbym ewentualnie, jak nie będę miał auta, z Tobą Yorki podjechać do nich
perceive   19-09-2009, 19:45
#18
Ja również oferuję samochód + miejsce dla 4 osób, bez rowerów Smile Takie pomachanie na miejscu noclegu :mrgreen: Może pomożemy też w zamianie Holdena i Michała? Z tego co wiem to w okolicach Włodawy chłopaki będą w poniedziałek.
Michał jak wy zamierzacie się zmienić?

Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
michalbrodowski   19-09-2009, 21:01
#19
Jakby nie patrzeć to ja tam będę musiał jakoś żyć przez tydzień więc mam cholernie dużo rzeczy, więc ja planowałem podjechać samochodem z rzeczami do Chełma, przepakować się z Holdenem i samochód by zabrał Holdena do Lublina.
Między Terespolem a Zosinem Grzesiek powinien mieć nocleg (z poniedziałku na wtorek) Dziś koło północy Grzesiek zsiada z roweru, będę z nim rozmawiał i wszystko ustalimy, od razu potem napiszę na forum jak to będzie wyglądało.

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Bart   19-09-2009, 21:46
#20
Kolejne info od Holdena:

Grzesiek jest już na punkcie kontrolnym w miejscowości Gronowo (przejście graniczne z obwodem kalingradzkim)
Około 200km już za nim..
Był problem z autem technicznym (linka od sprzęgła), ale już wszystko jest dobrze.
Strony (12):    1 2 3 4 5 ... 12   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.