Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 12.10.2013 r., 8.59, LKJ, do Gardzienic
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Bart napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=ImOCMFJrfFY

Chciałem zaznaczyć, że Kierowniczka tej REKREACYJNEJ ustawki, jak również osoba odpowiedzialna za nawigację jechali w tym momencie daleko z tyłu i starali się trzymać naprawdę rekreacyjne tempo :-)
bezpieka napisał(a):na Vmax spuszczę zasłonę milczenia bo nie wypada chwalić się ile wiał wiatr w plecy
Ależ dlaczego Rafale,napiszmy to.44km/h przez kilka km ,jest się czym pochwalić .Ale jazda :mrgreen: .
JuraS napisał(a):
bezpieka napisał(a):na Vmax spuszczę zasłonę milczenia bo nie wypada chwalić się ile wiał wiatr w plecy
Ależ dlaczego Rafale,napiszmy to.44km/h przez kilka km ,jest się czym pochwalić .Ale jazda :mrgreen: .

kiepsko ;-) , na ustawce do Kazika ok. 69-71 km
Iron79 napisał(a):kiepsko ;-) , na ustawce do Kazika ok. 69-71 km

No ale Wasza ustawka jest w dziale sportowym, a nasza w rekreacyjnym - stąd może być pewna różnica w prędkościach :-P I naprawdę nie licytujmy się - chodzi o to aby czerpać przyjemność z jazdy, jak to ktoś ładnie dziś powiedział :-)
Dziękuję Wam bardzo za rewelacyjnie spędzony cały dzień ;-) fajnie, że zaczekaliscie chwilę. Dziękuję również za cudowną wygraną gwiazdę :-) jest śliczna! Fajnie się z Wami jeździ i nie tylko ;-). Rekreacja była pełna gębą ;-)! Co do śpiocha dementuje plotki! Raz mi się zdarzyło i już przykleiliscie mi łatkę :-( a próbowałam winę odkupić ;-). Ah, dziękuję równiez Ani za odprowadzenie ;-)

damian.s napisał/a:
Iron79 napisał/a:

kiepsko ;-) , na ustawce do Kazika ok. 69-71 km


No ale Wasza ustawka jest w dziale sportowym, a nasza w rekreacyjnym - stąd może być pewna różnica w prędkościach :-P


No i my po płaskim pomyśleliśmy taką rekreacją ;-)
damian.s napisał(a):
Bart napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=ImOCMFJrfFY

Chciałem zaznaczyć, że Kierowniczka tej REKREACYJNEJ ustawki, jak również osoba odpowiedzialna za nawigację jechali w tym momencie daleko z tyłu i starali się trzymać naprawdę rekreacyjne tempo :-)

Tralala, Gosia też sobie nie żałowała, widziałem tam prawie 40 max. :-P
mraugorzata napisał(a):(...)

Szczątki mojego tracka :lol: Chyba się nie lubimy z tym programem.

mraugorzata napisał(a):(...)
Ja tam widzę tylko jedno zdjęcie :-P I trudno na nim dostrzec kota :-P (kocicy!)
(...)

Ja tam kotu nie zaglądałem :-? . Dla mnie to zawsze były koty :-P
renania napisał(a):
JuraS napisał(a):Jest więc szansa ,że nie będziemy czekać na spóżnialskich :-P .

Nie byłabym tego taka pewna :-D bo to nie mój rozmiar dętki :-P

renania napisał(a):Co do śpiocha dementuje plotki! Raz mi się zdarzyło i już przykleiliscie mi łatkę :-(

Renata - ale to było zaspanie z premedytacją :-)

Jurek S napisał(a):Tralala, Gosia też sobie nie żałowała, widziałem tam prawie 40 max. :-P

Bo musieliśmy Was gonić - bo jak sama Gosia zaznaczyła, nie chce nikogo urwać i nie chce być sama urwana :-P A później stwierdziliśmy, że i tak nie macie mapy, więc na pierwszym skrzyżowaniu będziecie czekać :-P
Także tego,dzięki pani Kierowniczko za super ustawkę ;-) .Dzięki Damianie za bezbłędną nawigację ;-) . Dzięki Reniu,Aniu i Gosiu że chcecie z nami jeżdzić i wytrzymujecie seksistowskie żarty :oops: .Ukłony dla kolegów ze Świdnika Łukasza i Irka,którym chciało się dołączyć do nas :lol: .Podziękowania dla wszystkich pozostałych kolegów za fajną sobotę,a Jurkowi za dętki.Dzięki dla Krzycha za przemiłe spotkanie w "Mariano Italiano" i dla Jego przyszłej synowej za podwózkę do domu :-) .Na spotkaniu omawiano poważne plany Dream Teamu na przyszły sezon.Uchylę rąbka tajemnicy,będzie "Włóczęga Północy 2" z planem 200 km jednego dnia ,będzie 24 godzinna jazda w tempie Dream Teamu "Ile Przejedziemy ,Tyle Będzie" i będzie "Ławeczka 2" ;-) .
mraugorzata napisał(a):I przepraszam wszystkich, których przestraszyłam na tym jednym zakręcie. Ale takie fajne miejsce do poleżenia było :-P
Proszę nie rób tego więcej ;-)
JuraS napisał(a):Uchylę rąbka tajemnicy,będzie "Włóczęga Północy 2" z planem 200 km jednego dnia ,będzie 24 godzinna jazda w tempie Dream Teamu "Ile Przejedziemy ,Tyle Będzie" i będzie "Ławeczka 2" ;-) .
No, no ładne rzeczy się szykują :mrgreen:
Jurek S napisał(a):Tralala, Gosia też sobie nie żałowała, widziałem tam prawie 40 max
I warto dodać- na przełożeniu 2x8 :-D Ponieważ przy zmianie przerzutki z przodu blokuje mi się korba, a to w moim przypadku może się skończyć przykrym spotkaniem z asfaltem. A 2x9 źle się jechało, bo mocno trzeszczało :-|

Jurek S napisał(a):Ja tam kotu nie zaglądałem

Przez mój dom przewinęło się łącznie jakieś 23 koty :-P (pierwsza kocica w czterech miotach miała łącznie 19 maluchów, stąd taka ilość), więc ja tam długo patrzeć się nie muszę :-P

mariobiker napisał(a):Proszę nie rób tego więcej
Postaram się :oops:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16