Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 12.10.2013 r., 8.59, LKJ, do Gardzienic
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
mraugorzata napisał(a):To jeszcze żeby zachęcić damską część forum :-P to powiem, że jutro w Gardzienicach będziemy losować coś mojego koralikowego

W kwestii formalnej - czy losowanie czegoś koralikowego jest przewidziane tylko dla damskiej części wycieczki? :-P Nie żeby mi zależało na udziale w losowaniu, ale chodzi o to, żeby wszystko było jasne i nikt nie czuł się zawiedziony :-P
damian.s napisał(a):W kwestii formalnej - czy losowanie czegoś koralikowego jest przewidziane tylko dla damskiej części wycieczki? Nie żeby mi zależało na udziale w losowaniu, ale chodzi o to, żeby wszystko było jasne i nikt nie czuł się zawiedziony
Dla męskiej części grupy też jakiś fant może się znaleźć :-P Ale już nie koralikowy :-P
Damianie, mi akurat zależy na udziale w losowaniu :-D . Tych koralików oczywiście :-P
Jurek S napisał(a):Damianie, mi akurat zależy na udziale w losowaniu

Dlatego właśnie zadałem to pytanie aby wyjaśnić kwestie formalne :-)
To możemy pomyśleć jutro w drodze jak robimy z tym losowaniem :-P
No,także tego...Siedzę czytam i oczom wiary nie daje.Nie będę cytował,ale czuje wątek erotyczny w tym wątku;-)Dziurki,końcówki,smar.Problemy z dopasowaniem.Panowie moja końcówka wszędzie pasuje.Bartek zna to uczucie dopasowywania,miał to w ręku dziś.Leżało dobrze w dłoniB-)Tak mówił:$Więc byjmy dobrej myśli że w razie czego,końcówka dopasuje się do otworu.A jak co to smar mam,lżej wtedy się pompuje.....
Moją nową pompką,o niej mowa...do jutra mili Państwo.
mani_73 napisał(a):Panowie moja końcówka wszędzie pasuje.
Marcinie, ale tylko Panowie ? , nie dajesz szansy Paniom :?: No to nie wiem, czy któraś się skusi ...
Żeby nie było OT - będę :-)
mani_73 napisał(a):Moją nową pompką,o niej mowa
Masz nową pompkę:?: ale czad :-P .
Dzień dobry bardzo siezapowiada:-D:-D Jadę po gumkę na LKJB-)
Dzień przywitał nas pięknymi mgłami, ale to tylko na dobry początek :-D . Towar już załadowany więc będzie dostarczony. Tylko nie wybrzydzać bo nie będę się z tym woził :-P
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16