Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 12.10.2013 r., 8.59, LKJ, do Gardzienic
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Bart napisał(a):Kochani i ja z wami.... Jechalbym, ale moja piekna siostrzenica szykuje przyjecie z okazji ukonczenia latek dwoch
Szkoda,ale rozumiem,Miałem przyjemność poznać młodą damę ze zdjęcia,odmówić jej nie sposób ;-) .
Może i ja bym tak pojechał z Wami jak będzie miejsce Undecided
Ja też mam chęć pojechać, tylko plany mam jeszcze niesprecyzowane.
Yanq jak wygospodaruję czas to możemy pocisnąć razem ze Sławinka.
Witajcie. Ja byłbym w "siódmym niebie", gdyby trasa odbywała w pierwszym etapie na Bychawę i dopiero reszta trasy Wink)) Nie zakładam innej możliwości, no raczej. Miłego dnia.
Czy planujecie jakieś ramy czasowe? Chętnie pojechałbym, a dostałem od brata bilet na żużel tego dnia i chciałbym wrócić tak, żeby zdążyć.
Najwyżej odłączę się i wrócę wcześniej.
Fazi5 napisał(a):dostałem od brata bilet na żużel tego dnia i chciałbym wrócić tak, żeby zdążyć.
A jak któraś strona podda bez walki? Big GrinDD
Fazi5 napisał(a):Czy planujecie jakieś ramy czasowe? Chętnie pojechałbym, a dostałem od brata bilet na żużel tego dnia i chciałbym wrócić tak, żeby zdążyć.
Najwyżej odłączę się i wrócę wcześniej.

To musiałyby być chyba mocno ciasne ramy, żebyś zdążył na żużel :-|
A swoją drogą niezła gratka się szykuje dla fanów tego sportu
Trochę przyblakła ta impreza, nie będzie Tomka Golloba --szkoda :-(
To i Tomek miał z nami jechać?Nie widziałem jego wpisu Undecided,a wogóle to się zarejestrował u nas :-?Pojedziemy bez niego w takim razie,nie wie co traci Confusedhock: Może SPD nie doszły Cry Takie tam o 3:33.A imprezę rozkręcimy i pokolorujemy:-D
Fazi5 napisał(a):Czy planujecie jakieś ramy czasowe? Chętnie pojechałbym, a dostałem od brata bilet na żużel tego dnia i chciałbym wrócić tak, żeby zdążyć.
Najwyżej odłączę się i wrócę wcześniej.

Właśnie dlatego zależało mi na możliwie wczesnej godzinie wyjazdu, ewentualnie na niedzielnym terminie :-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16