Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 12.10.2013 r., 8.59, LKJ, do Gardzienic
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
JuraS napisał(a):{7.06. odpada ze względu na wesele Renaty :mrgreen: }

bardzo śmiesznie to brzmi :mrgreen:, ale faktycznie rodzinne wesele będę musiała odbębnić ;-)

mraugorzata napisał(a):A ja jakieś tam egzaminy mogę mieć w maju/czerwcu, więc trzeba się ogarniać :-P

Nie przejmuj się ;-) ja też będę miała spory i ważny egzamin...a do tego zajęcia weekendami, ale jakoś to ogarniemy ;-)
mraugorzata napisał(a):A ja jakieś tam egzaminy mogę mieć w maju/czerwcu
renania napisał(a):ja też będę miała spory i ważny egzamin...a do tego zajęcia weekendami,

Dziewczyny - zawsze możecie się uczyć podczas jazdy rowerem :-P Trzeba tylko zainstalować lemondkę, do lemondki zamocować książkę i gotowe :-P JuraS podobno testował takie patenty na Pielgrzymce :-)
JuraS napisał(a):(...).Impreza zostaje wpisana do kalendarza Dream Teamu i rozpocznie jego sezon.Wstępny kalendarz wygląda tak:
1-4.05.-Puszcza Białowieska
31.05. lub 14.06.-Włóczęga Północy 2 {7.06. odpada ze względu na wesele Renaty :mrgreen: }
21/22.06.- 24 h le Mans
16/17.08 lub 23/24.08 Ławeczka 2

Włącza mi się czerwona lampka bo tu widzę jakieś koterie zaczynają się tworzyć na publicznym forum. :-P A to może być barierą dla nowych osób, które będą sobie myślały, że tu jakieś zamknięte grupy są :lol:

Przyjrzałem się jak tworzyła się IV grupa na Pielgrzymkę i stwierdzam, że to ja Was stworzyłem :-? :-o i chyba będę musiał mocno pomyśleć w przyszłym roku :?:
Więc Dream Team niech się nie alienuje ;-) bo przed Puszczą jeszcze będzie Topienie Marzanny, gdzie nałożę na Was obowiązek przyjazdu i to z jakąś panną do utopienia :mrgreen:
Howgh :-P
Jurek S napisał(a):Więc Dream Team niech się nie alienuje
Nie alienują się, bo chyba mnie przyjęli :-P

Jurek S napisał(a):bo przed Puszczą jeszcze będzie Topienie Marzanny
Dobra, dobra, w tym roku nie było :!:

Jurek S napisał(a):i to z jakąś panną do utopienia
Nie kroi się u mnie na zmianę stanu cywilnego, więc pociesza mnie myśl, że przynajmniej potrafię pływać :-P
mraugorzata napisał(a):Nie kroi się u mnie na zmianę stanu cywilnego, więc pociesza mnie myśl, że przynajmniej potrafię pływać

Wygląda Jurku na to, że już nie musimy szukać :mrgreen:
darist napisał(a):Wygląda Jurku na to, że już nie musimy szukać

Ja się nigdzie nie zgłaszam :-P Tylko z moim pechem mogę najprościej sama wypaśc za barierkę Undecided
Jurku,ta czerwona lampka to może REZERWAB-)Gdyby nas nie było to lv gr.
by nie było.Także tego0Smile
Jurek S napisał(a):Przyjrzałem się jak tworzyła się IV grupa na Pielgrzymkę i stwierdzam, że to ja Was stworzyłem
Tak naprawdę to Dream Team zaczął się tworzyć w Sandomierzu gdy jeden jegomość przeszedł przez szklane drzwi :lol: .Tak naprawdę Dream Team to umowny i żartobliwy termin ;-) .Każdy może dołączyć i być jego członkiem na kolejnym wyjeżdzie ;-) .I w sobotę, na wycieczce do Gardzienic,Ty Jurku byłeś w składzie Dream Teamu :-P .
Ewentualnie członkinią:$
damian.s napisał(a):tak żeby odpowiednio wcześniej oszacować ilość osób i wybadać teren pod względem możliwości noclegowych. Ten "żubr" już od jakiegoś czasu krąży mi po głowie
Kiedyś nocowałem w tym schronisku: http://www.noclegi-tanie.pl/nocleg.php?idobiekt=31
Wystarczy zarezerwować (chyba ze sporym wyprzedzeniem) dwa największe pokoje i spokojnie można wyruszać w 22 osobowym składzie ;-) .
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16