Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 12.10.2013 r., 8.59, LKJ, do Gardzienic
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Czekajcie na mnie :!:
cycki smażę, zjem i przyjadę!
Jedziemy!
Gosia już nie śpi :!: ;-) .Hurrra ;-) .
Dzięki za wspólną rekreację i chłopakom za pomoc przy gumie. W drodze powrotnej złapalem drugą ale tym razem znalazłem sprawcę. Mały opiłek metalu siedział sobie wbity w oponie. Został już usunięty. Szkoda że prognozy pogody nie do końca się sprawdziły bo na postojach było zimno. Miejscówka w Gardzienicach bardzo przyjemna, pierwszy raz tam byłem ale już czuję, że nie ostatni. Moja trasa
Do następnego.
Bardzo dobrze się sprawdził ten zestaw Kierowniczka - Gosia, GPS - Damian. Rekreacja połączona z ciekawą trasą. Przyjemnie było jechać i nie myśleć czy skręcić tu czy tam :-P
A do tego, już do znudzenia to powtarzamy, ale trzeba, świetne towarzystwo więc wyjazd cały udany. :mrgreen:
Dodam jeszcze, że gum było więcej nie tylko tych rozdanych, ale i złapanych tzn i ja zaliczyłem swoją pierwszą w tym roku. Na szczęście miałem zapas i nie musiałem odbierać z tych, które rozdawałem :-)
No i przecież losowanie z nagrodami w Gardzienicach. Chyba powinienem puścić dzisiaj lotka bo trafiłem nagrodę w męskiej kategorii. Była też damska kategoria, którą wygrała Renia.
A na zakończenie jeszcze udało mi się dołączyć do grupy pizzowej.
Jeszcze raz dzięki i trochę zdjęć z aparatu, który mi się zbuntował i nie robi w automacie tylko np. w trybie krajobrazu, sport lub nocnym
https://picasaweb.google.com/1038665338 ... rdzienice#
Ja ze swojej strony także bardzo dziękuję za miły dzień. Choć pojawiły się głosy, że temat powinien do sportowych zostać przeniesiony bo średnia rekreacja nam z tego momentami wychodziła to jak dla mnie pogoda i tempo były idealne. Wyjazd super i jestem przekonany, że to zasługa doborowego towarzystwa - dziękuję ca ciepłe przyjęcie. Do następnego!
Jurek S napisał(a):Na szczęście miałem zapas...
Też mialem zapas ale na szczęście miałem też łatki, bo jeden zapas to za mało.
Fajne z was Dziewczyny i Chłopaki, szkoda że tak krótko, ale trzeba było wszystko umiejętnie pogodzić.
Dzięki i do rychłego następnego.


Zdjęcie z cyklu "Ale O Co Chodzi Idea "
[Obrazek: 312vj8p.jpg]



Obrazy ruchome wkrótce.
Doliczyłem się ośmiu kółeczek znaczy sie cztery rowery. Nie wiem tylko co to za wydech, taka biała rura? :-D

Aaa, to chyba folia stretch
Pięknie dziękuje Wszystkim za bardzo miło spędzoną sobotę :mrgreen: Jestem cały zadowolony ;-)
https://picasaweb.google.com/1161054944 ... edirect=1#
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16