Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 12.10.2013 r., 8.59, LKJ, do Gardzienic
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Słuchajcie Dzieciaczki,
czy trasa Damiana, jest trasą ostateczną?, czy nie? jak nie - czy będzie trasa podana na forum? czy nie? jak nie - będzie lipa, dlaczego pytam.., mam plan, wykonam go sam, ale chciałbym znać trajektorię waszego przejazdu, także tego, czekam na info.

Dziękuję.
Bart - trasę wyrysowałem orientacyjnie, czy wyjdzie dokładnie taka sama, to ciężko powiedzieć, zwłaszcza jeśli chodzi o drogi gruntowe :-) No i w zależności czy nasza Kierowniczka będzie chciała jeszcze zahaczyć o Bychawę - wtedy i trasa trochę pewnie zmieni.
Dziękuję Damianie za szybką odpowiedź, tak tez myślałem z tą orientacją, dlatego spytałem.
Czekamy zatem na ostateczny głos Kierowniczki, która nie daje sie podpychac na podjazdach, tylko krzyczy "Bart! NIE :!: "
Bart napisał(a):nie daje sie podpychac na podjazdach, tylko krzyczy "Bart! NIE "
Oj, Bartku przecież........,albo nie ;-) .
Bart a co chciałbyś wiedzieć? :-D Od nawigowania biorę Damiana, Jurek pewnie będzie się wcinał :-P Co do map- na wszelki wypadek nie będę zaglądać, w drodze do Jaworek tak nawigowałam, że już niektórzy zaczęli się martwić gdzie jesteśmy :-D A po samych Jaworkach jeździliśmy godzinę ;-)
Trasa Damiana wygląda ok- zaczyna i kończy się w Lublinie oraz prowadzi przez Gardzinice :-D Czego chcieć więcej? :-P
Do Gardzienic jedziemy tak, jak na mapce (mniej więcej) dopiero w Gardzienicach chwila zadumy nad kontynuacją jazdy przez Bychawę.

Tak poza tym to mamy XXI wiek, zawsze można zadzwonić i nas postarać się zlokalizować :-P
mraugorzata napisał(a):Bart a co chciałbyś wiedzieć? :-D Od nawigowania biorę Damiana, Jurek pewnie będzie się wcinał :-P (...)

Gosiu, obiecuję że powstrzymam swoje zapędy :-P tym bardziej, że mam organiczną potrzebę pojechania na totalnym luzie. I już sie cieszę z tej ustawki :mrgreen:
Oby tylko pogoda wytrzymała :->
Jurek S napisał(a):mam organiczną potrzebę pojechania na totalnym luzie. I już sie cieszę z tej ustawki :mrgreen:
To mamy bardzo podobną koncepcje na sobotę :mrgreen:
Jurek S napisał(a):obiecuję że powstrzymam swoje zapędy
Pisałam, że i tak nie nawiguję? :-P Jakbym ja zaczęła, to nie wiem, czy zdołalibyśmy wrócić przed ustawką Faziego do Kazika :-D

Pogoda musi być :!: W końcu mam wakacje / ferie / wolne.
mraugorzata napisał(a):Pogoda musi być W końcu mam wakacje / ferie / wolne.
Wszystko wskazuje, że pogoda będzie rewelacyjna :mrgreen:
http://www.twojapogoda.pl/polska/lubels ... n/16dniowa
mariobiker napisał(a):Wszystko wskazuje, że pogoda będzie rewelacyjna
Przecież jak ja mówię, że BĘDZIE, to BĘDZIE :!: Mi nie wierzycie? :-P
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16